Суд продовжив арешт Савченко до 10 вересня

2


Суд продовжив арешт нардепа Надії Савченко до 10 вересня. Про це повідомляє прес-служба Шевченківського районного суду Києва.

Розгляд цього питання розтягнулось на чотири дні. На засіданні в п’ятницю суд спочатку призначив Савченко безкоштовного державного захисника. Але потім в суді з’явився спочатку один приватний адвокат підозрюваної, а потім ще кілька адвокатів.

Після розгляду низки клопотань про відводи та заслухавши позиції сторін, суддя Володимир Бугіль прийняв рішення про продовження терміну арешту Савченко. Оголошення рішення супроводжувалося протестами і криками її прихильників.

Савченко також висловила обурення у зв’язку з даним рішенням суду, заявивши, що суд не дозволив адвокатам належним чином здійснювати її захист.

«Я оголошую безстрокове голодування. Я такого не бачила навіть в російському суді», — підкреслила вона.

Після винесення рішення Савченко сказала, що не хоче покидати будівлю суду, поки не отримає текст рішення, а також викликала поліцію, щоб заявити про вчинення злочину.

Вона також зазначила, що відмовляється від будь-яких оглядів медичними працівниками СІЗО СБУ і пенітенціарної служби.

Як повідомлялося, 22 березня 2018 року Верховна Рада підтримала подання генпрокурора України Юрія Луценка і дала згоду на залучення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Савченко. Вона підозрюється в діях, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади; посягання на життя державних та громадських діячів, підготовки до скоєння терористичного акту, створення терористичної групи чи терористичної організації, незаконному поводженні зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

23 березня Шевченківський районний суд Києва ухвалив рішення про обрання Савченко запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. 29 березня Апеляційний суд Києва відмовився задовольнити скаргу адвокатів Савченко на рішення Шевченківського райсуду столиці про обрання такого запобіжного заходу.

15 травня Шевченківський районний суд Києва продовжив до 13 липня запобіжний захід у вигляді утримання під вартою для Н.Савченко. Апеляційний суд Києва залишив без змін рішення Шевченківського райсуду про продовження до 13 липня терміну арешту Н.Савченко.

 

«>

14.07.2018
01:40
Источник

Оставить комментарий