Суд посадив на 5 років чоловіка, який спалив будинок своєї колишньої

3


Житель Хмельницької області, який підпалив будинок, де знаходилася його колишня сім’я, буде відбувати покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

«Стороною обвинувачення в суді повністю доведена винність зазначеного особи у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч. 1 ст. 129, ч. 2 ст. 15 год. 2 ст. 194, ч. 2 ст. 289 Кримінального кодексу України (погроза вбивством, закінчений замах на умисне знищення чужого майна, вчинене шляхом підпалу, незаконне заволодіння транспортним засобом) і вироком суду засудженому призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі», — йдеться в повідомленні поліції.

Державним обвинуваченням у суді доведена вина жителя Хмельницького району, який у квітні 2017 року, намагаючись помститися жінці, підпалив будинок, де знаходилася ціла родина.

Перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, чоловік прийшов до своєї колишньої дружини і почав погрожувати їй фізичною розправою. Коли жінка викликала до зловмиснику співробітників поліції, які змусили його покинути будинок, останній обурився ще більше.

З метою реалізації всіх своїх погроз знищення майна, вночі він проник на горище будинку потерпілої і підпалив його. Не зупинив правопорушника і той факт, що в квартирі перебували не тільки колишня дружина, її старенька мама і неповнолітня дочка, але і їх загальний малолітній син.

На щастя, страшних наслідків вдалося уникнути, виникла пожежа завчасно помітила налякана погрозами потерпіла, яка встигла викликати рятувальні служби.

Виявилося, що це не єдина кримінальна злочин, який скоїв зловмисник.

Facenews

Оставить комментарий