Студентка ЖНАЕУ виборола «бронзу» у складі національної збірної на престижному міжнародному турнірі з волейболу сидячи серед жінок (ФОТО)

9


















Фото: ЖНАЕУ

18 Травня 2018,
10:10
Коментувати

8

У Китаї протягом 7-13 травня проходив престижний міжнародний турнір з волейболу сидячи серед жінок «World Super 6». У змаганнях брали участь збірні команди Росії, Казахстану, Китаю, Індонезії, Японії та України. Про це повідомляє прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету.

«У складі паралімпійської збірної команди України здобувала найвищі нагороди спортсменка, член збірної команди ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» із Новоград-Волинського району Анастасія Філон. Дівчина навчається на ІІ курси факультету екології і права Житомирського національного національного агроекологічного університету. ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» ї колектив ЖНАЕУ вітають Анастасію та її тренера Антонія Денисовця.

У напруженій боротьбі національна збірна пропустили вперед тільки господарок турніру та росіянок. Українська паралімпійська збірна команда з волейболу сидячи (жінки) отримала ІІІ місце міжнародному турнірі в м. Ченду», – йдеться у повідомленні.

Запорукою бронзових медалей стала перемога над сильною командою Японії з рахунком 3:0. У підсумку турнір Китай здобув першу сходинку турніру здолав Росію, а Україна стала третьою, впевнено перемігши Японію з рахунком 3:0.

Цей турнір серед жінок проводитися вдруге. Українська команда минулого разу була четвертою.




Оставить комментарий