Стало відомо, чим володіє сім’я спійманого на хабарі співробітника київського главку СБУ — Олігарх

7


24 квітня співробітниками НАБУ був спійманий на отриманні 47 000 доларів хабара офіцер контррозвідки СБУ Олександр Карамушка. Оскільки декларації співробітників Служби безпеки засекречені, журналісти вирішили дослідити стан Карамушки з допомогою відкритих джерел. Про це «ОЛІГАРХ» дізнався з повідомлення Bihus.Info.

Згідно витягу з Реєстру прав на нерухоме майно, Олександр Карамушка володіє 18 сотками землі і 296-метровим будинком у селищі Вишеньки під Києвом. При обранні запобіжного заходу прокурор оцінив цей особняк в 300 000 доларів, однак сам Карамушка стверджує, що він обійшовся йому набагато дешевше: “Я купив порожній земельну ділянку, там болото було. Спільно, моя сім’я, родичі дружини, ми цей будинок побудували і я його ввів в експлуатацію … “.

Але насправді СБУшник лукавить: згідно виписки з реєстру, земля була придбана ним у грудні 2015 року, а будинок можна побачити на супутникових знімках починаючи з 2009-го. Тобто Карамушка тільки офіційно ввів його в експлуатацію і облагородити прибудинкову територію.

З транспортних засобів Олександр Карамушка володіє автомобілем Toyota Land Cruiser 2011 року, а його дружина Юлія – Skoda Octavia А5 2012 ст. В даний час сукупна вартість цих автомобілів становить понад 50 000 доларів.

Також Юлія Карамушка раніше володіла нежитлових приміщень площею 45 кв. м в елітному житловому комплексі «Альпійське містечко», що в Протасовому Яру, 8. Але в лютому 2016 року ця нерухомість була продана.

Сам Олександр Карамушка у 2012 році придбав 141-метрову квартиру в цьому ж будинку. У 2016 році її переоформили на його матір Ларису, яка донедавна очолювала департамент фінансів Київської облдержадміністрації. У 2017-му приміщення було знову переписане на якусь Карину Маслак, а потім – продано. Карина Маслак раніше була прописана за одним з адресами Карамушками і, ймовірно, їм доводиться родичкою, а саме переоформлення квартири швидше за все відбувалося заради того, щоб уникнути декларування доходу від продажу.

Новим власником нерухомості став начальник відділу оперативного реагування Київської митниці Михайло Редько. Згідно з декларацією, вона обійшлася йому всього в 400 тисяч гривень, хоча насправді ціни на подібні квартири без ремонту в «Альпійському містечку» стартують від 140 тисяч доларів.

У 2014 році Ларисі Карамушка подарували 57-метрову квартиру на бульварі Лесі українки, на столичному Печерську. На момент дарування вона була оцінена в близько 100 000 доларів за тодішнім курсом. Також вона задекларувала 150 000 гривень, 22 000 доларів, 15 000 євро грошових активів і автомобіль Mitsubishi Pajero 2008 ст. у власності чоловіка Олександра, який є полковником міліції у відставці.

Як повідомлялося раніше, затриманого на хабарі співробітника київського главку СБУ відсторонили від посади
Надрукувати
Павло Полтавченко
«ОЛІГАРХ»
Источник

Оставить комментарий