США провели перше в світі випробування лазерної зброї. ВІДЕО

0


Військово-морський флот США провів перше в світі випробування лазерної зброї. Про це повідомляє телеканал CNN, передає УП.

Система лазерного зброї (LaWS) розгорнута на борту корабля-амфібії USS Ponce.

«Воно більш точне, ніж куля. Це не вузькоспеціалізована система озброєння, як деякі інші знаряддя, які є у військових, діючі тільки у відношенні повітряних контактів, або тільки проти цілей на поверхні або тільки, наприклад, наземних цілей, в цьому випадку це дуже універсальна зброя, воно може бути використане проти безлічі цілей», — заявив капітан корабля Крістофер Велс.

LaWS – це зброя, з яким не зрівняється ніяке інше коли-небудь винайдений зброю, пише CNN.

LaWS стріляє, за визначенням, зі швидкістю світла, що, для порівняння, в 50 тисяч разів швидше міжконтинентальних балістичних ракет.

«Воно вистрілює величезна кількість фотонів на наближається об’єкт», — пояснює керуючий системою офіцер Кейл Хьюз.

«Ми не турбуємося з-за вітру, через дальності дії, ми не хвилюємося ні з-за чого іншого. Ми можемо вразити цілі зі швидкістю світла», — каже він.

Для тестування зброї військові запустили мета — безпілотний літак, зброю яке все частіше використовує Іран, Північна Корея, Китай, Росія та інші супротивники, повідомляє телеканал.

Як зазначає Хьюз, немає необхідності «вести» мета.

«Ми виробляємо постріл зі швидкістю світла, так що це просто точка і постріл – ми бачимо її, фокусуємося на ній і можемо знищити мета», — сказав Хьюз.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

1
2
Загрузка...