Справа Зайцевої: мати загиблих дітей попросила про одному

3


Стало відомо, що харків’янка Людмила Фабріс, у якій у смертельному ДТП на Сумщині загинули двоє рідних, не вірить, що суд винесе справедливий вирок фігурантам справи Олени Зайцевої та Геннадію Дронову.

Жінка втратила в аварії доньку Аллу, якій було 46 років, і 19-річну онуку Настю.

Фабріс вирішила ходити на судові засідання, щоб бути в курсі справи. Але останнім часом туди ходить тільки її представник.

«Ви знаєте, я переглядала (відео з моментом ДТП) по кілька разів, як моя Настюша виходить, як я бачу червону курточку дочки, вона з тієї сторони варто. Я все це ось так зупиняла, дивилася, а зараз не можу: мене така біль проймає… І ви знаєте, я думала, час лікує. Все це брехня, це посилює біль, куди не глянь – скрізь вони», – розповіла вона.

Постраждала не розуміє, чому на прості питання експерти так довго не можуть дати відповіді: яка була швидкість «Лексуса», куди зникла лікар-нарколог, чому її не розшукують.

Крім того, Фабріс і ще кілька родин потерпілих навіть звернулися до президента України і до Генпрокуратури з проханням забезпечити їм право на справедливий суд.

«Ось приходжу на суди – йде боротьба протилежностей, адвоката Зайцевої та адвоката Дронова. І все йде до того, щоб, я так думаю, виправдати їхній», – вважає вона.

У свою чергу, адвокат Людмили Дмитро Марцонь запевняє, що завдання номер один для всіх потерпілих – це справедливий вирок: 10 років позбавлення волі для обох водіїв та відшкодування компенсацій у повному обсязі. Він сподівається, що суд все ж вирішить проблему з сумнівним зникненням лікаря-нарколога і прислухається до клопотання, які подають адвокати постраждалих.

«Якщо не буде справедливості, я не знаю, чим це закінчиться для всієї судової та правоохоронної системи України, тому що якщо навіть в такій справі суспільство не отримає відповідь, ну а в якому тоді отримувати?» – заявив він.

Facenews

Оставить комментарий