Спіймали продавщицю, яка продавала дітям алкоголь на Різдвяному ярмарку у Житомирі. ВІДЕО

3


Вже кілька років поспіль в Житомирі під час новорічних свят працює Різдвяний ярмарок. Крім їжі та сувенірної продукції, після тривалих дискусій, виконком міської ради дозволив продавати на ярмарку та слабоалкогольні напої.

Однак, як виявилося, деяким підприємцям правила не писані, — слабоалкогольні напої продають нарівні з, так сказати, більш міцною альтернативою, — пише Житомир лайф.

Про це в прямому ефірі на своїй сторінці у Facebook повідомила член виконкому Віра Гринишина. Так, вона вирішила провести власну перевірку дотримання рішення влади міста та з допомогою таємних покупців купила на ярмарку заборонену підакцизну продукцію — коньяк.

«З моменту відкриття ярмарку до мене неодноразово надходили звернення від громадян про те, що крім слабоалкогольної продукції, в будиночках реалізуються і більш міцні напої. Тому я вирішила провести власну перевірку за допомогою таємних покупців. План був досить простий: дві дівчини, відразу зазначу — неповнолітні (до 16 років), підійшли до одного з різдвяних будиночків і попросили у продавщиці продати їм горілку або коньяк. Горілки не було, а ось коньяк на розлив — будь ласка. Продавець продала підліткам незрозуміле речовина в пластиковій пляшці за 120 грн. Звичайно реакція з мого боку була прогнозована — я викликала патрульну поліцію, щоб зафіксувати порушення. Варто відзначити, що на всі питання продавець відповідала лише те, що у неї є діти і їх потрібно годувати, тому і продає «з-під прилавка» ось це незрозуміле речовина», — розповідає Віра Гринишина.

За словами Віри Гринишиной, після з’ясування обставин, патрульні викликали і підприємця, який орендує будиночок. Той, у свою чергу, відразу відхрестився від продажу «коньяку» і відмовився перевіряти, скільки ще літрів цього напою у нього є.

«Після приїзду патрульних, я разом з таємними покупцями, керівником проекту «Різдвяний ярмарок» Олександром Ревнивцевым і Андрієм Поліщуком, поїхали в Королівський райвідділ для дачі показань. Продавщиця також розповіла все як було, однак відмовилася підписувати протокол. Орендаря, наскільки я зрозуміла, навіть не допитували», — розповіла Віра Гринишина.

Відео: На Різдвяному ярмарку у Житомирі продають алкоголь «з-під прилавка»

Оставить комментарий