Солодко і музично: військові прийшли на сесію, а за ними – і вдячні міському голові за його гарну службу бердичівляни (ВІДЕО)

1


Фото: ВІДЕО: Віталій Сінєльніков

7 Грудня 2017,
14:24
Коментувати

4

Автор: Юлія Сінєльнікова

Святкові сесії міської ради у Бердичеві бувають нечасто. У День Збройних Сил України цьогоріч була саме така: із командуванням військових частин, які дислокуються у місті, із військовим оркестром та подарунками. Артилеристи, автобатівці і спецпризначенці на сесію прийшли привітати із Днем місцевого самоврядування міську владу в особі очільника міста і секретаря. А ті, у свою чергу, вітають військових командирів із Днем ЗСУ. Їм вручають нагородну зброю, та серед подарунків є й іграшкова машинка.

Подарунки подарунками, а оркестр за розкладом. Ошатні, красиві музиканти у свято українських воїнів заряджають зал гарним настроєм.

Оркестр йде, альо вітання на цьому не закінчуються. Із квітами, кошиками, солодощами і фруктами до міського голови поспішають вдячні освітяни, представники культури, медицини та підприємці. День місцевого самоврядування, зазначають вони, – свято господаря Бердичева і його команди. Завдяки цим людям їм комфортно і гарно жити у місті.

Із святковим настроєм можна і попрацювати. Депутати охоче голосують про внесення змін до ряду рішень міської ради і бюджету. Залюбки проголосували за те, щоб додати до переліку питань «Різне». Дійшовши до нього, згадують декілька проблем міста.

На завершення сесії депутатам роздають квіти і солодощі з надарованих на її початку. На такій солодкій ноті сесія закінчується. До кінця року депутати ще не раз зберуться, щоб встигнути вирішити багато нагальних для міста справ.

Оставить комментарий