Skype помер? В роботі програми стався ГЛОБАЛЬНИЙ збій. Торкнеться КОЖНОГО!

0

Швидше за все, проблема торкнулася всіх користувачів сервісу по всьому світу, – передає Корупція Інфо

Популярне: Самі по собі!!! Біженці залишуться на одинці зі своїми проблемами?

 

Увечері, 19 червня, стався збій в роботі сервісу для спілкування Skype. Про це пишуть користувачі соціальних мереж з України, країн Євросоюзу і США. Швидше за все, проблема торкнулася всіх користувачів сервісу по всьому світу.


Користувачі скаржаться на те, що їх "викинуло" з програми, і вони не можуть увійти в неї. Інші говорять про те, що відправляють повідомлення, але їх співрозмовники не бачать.
Поки офіційної заяви операторів програми про збої немає.
Пізніше після численних звернень користувачів в техпідтримку, в Skype повідомили, що програмісти працюють над вирішенням проблем.

"Нам відомі випадки, коли користувачі або втрачають зв'язок з додатком, або не можуть ні відправляти, ні отримувати повідомлення. Деякі користувачі також можуть бачити чорну смугу, яка вказує на те, що груповий виклик триває, і більш тривалі затримки при додаванні користувачів в список своїх друзів. Ми працюємо над вирішенням проблем ", – заявили в Skype.

Відзначимо, що з 1 липня Microsoft припинить обслуговування старих додатків. У список увійшли Skype на Windows Phone 8 або 8.1, Windows RT, додатки для Windows 10 Mobile.

Microsoft вже почала розсилку відповідних повідомлень користувачам. На даний момент компанія працює над поверненням Skype на платформу P2P.

Скористатися старим додатком з 1 липня буде не можливо.

Відзначимо, що 20 березня компанія заявила про оновлення, які, можливо, стали причиною збою практично у всіх країнах світу.

Оставить комментарий