Шведський суд призупинив рішення про стягнення грошей з «Газпрому» на користь «Нафтогазу»

4


В апеляційному шведському суді задовольнили клопотання російського «Газпрому» про зупинення рішення Стокгольмського арбітражу щодо спору компанії з українським «Нафтогазом«. Про це повідомляє прес-служба «Газпрому», передає Інтерфакс-Україна.

«Апеляційний суд погодився, що є достатні підстави для зупинення виконання рішення Стокгольмського арбітражу. Винесення наказу позбавляє НАК «Нафтогаз України» підстав для спроб арешту активів «Газпрому» за кордоном. Дана обставина буде використано «Газпромом» при оскарженні дій судових приставів у Швейцарії та Нідерландах», — сказано в релізі.

Повідомляється також, що вказане клопотання було подано російською компанією 7 червня 2018 року. Також, згідно з чинним шведським законодавством, тепер може бути оскаржено і наказ апеляційного суду.

У свою чергу в компанії «Нафтогаз» заявили, що тепер сподіваються на скасування призупинення рішення арбітражу після того, коли подадуть свої контраргументи.

Нагадаємо, що 28 лютого 2018 року стало відомо про рішення Стокгольмського арбітражу, згідно з яким 4.64 мільярда доларів повинні бути стягнуті з російського «Газпрому» в користь українського «Нафтогазу». Представники російської компанії відмовлялися виконувати таке рішення, а в російському Мзс відкрито заявили, що сприймають його «як ляпас».

«>

Источник

Оставить комментарий