Що ховає в хвості гримуча змія? Батько і син взялися за ніж. ВІДЕО

11

Всі ми знаємо про незвичайних гримучих змій, які переважно мешкають в Північній Америці.

Від інших представників родини гадюкових, до якого вони відносяться, цих рептилій відрізняє цікава деталь, пише videoboom.

Мова йде про трещотке на кінчику хвоста. Багато хто в дитинстві замислювалися про те, з чого ж складається дане пристосування. Хлопчик з нашого ролика теж зацікавився цим питанням. На щастя, батько погодився допомогти йому розкрити таємницю!

Першим ділом тато і син відправилися в місцевий зоопарк. Там вони змогли роздобути хвіст, який належав померлій гримучої змії з тамтешнього тераріуму.

Принісши заповітну тріскачку додому, експериментатори озброїлися гострим ножем і взялися за роботу. Попереду їх чекало справжнє відкриття!

Більшість думає, що з допомогою цієї брязкальця змія показує, що готується до нападу. Насправді все, звичайно, відбувається не так. Гримуча змія — далеко не саме хоробре і швидке тварина на планеті.

Полюючи, вона кидається на жертву, не видаючи власної присутності. А ось шурхотом тріскачки рептилія сигналізує про те, що нервує. Вона як би показує, що не бажає конфлікту, але в разі чого буде захищатися з усіх сил.

Розрізаючи брязкальце на хвості, дослідники натрапили на несподіваний опір. На перший погляд, матеріал, з якого складалася тріскачка, здавався неміцним.

Насправді рогові пластинки пристосування досить міцні. Зрозуміло, гримучі змії періодично втрачають фрагменти своєї тріскачки, обриваючи їх в ущелинах між скелями. На щастя, рептилії завжди можуть відростити їх заново.

Але коли батько і син все-таки впоралися з пластинками брязкальця, їх чекало невелике розчарування. Нутрощі тріскачки були далеко не такими цікавинками, як здається більшості з нас. У ролику нижче ти сам зможеш побачити, чим обернувся досвід експериментаторів!

Як бачиш, брязкальце виявилася пустотілої. Вся справа в тому, що вона складається із залишків шкіри, скинутих змією раніше. На хвості вони скручуються, утворюючи своєрідні конуси. Ці конуси і стають пізніше фрагментами зміїної брязкальця!


Источник

Оставить комментарий