Сесія в Бердичеві: нові послуги адмінцентрів та що депутати думають про мораторій на продаж с/г землі (ВІДЕО)

2


Фото: Віталій Сінєльніков

28 Лютого 2017,
17:44
Коментувати

69

  Автор: Юлія Сінєльнікова

Тиха, спокійна і швидка – такою можна назвати 18-ту сесію Бердичівської міської ради, принаймні до 48-го питання включно. Депутати повносили зміни до своїх попередніх рішень, затвердили ряд положень і програм, дозволів і договорів, статутів. А почали з приємного – з привітань. Зокрема, на початку сесії згадали про дні народження місцевих народних обранців, відзначили начмеда обласного госпіталю для ветеранів війни, учасників бойових дій та місцеву Спілку воїнів Афганістану. Усі вони як на рівні міста, так і на рівні країни гідні називатися Героями.

Дійшовши до 49-го питання («Різне»), деякі депутати не приховували емоцій, коли депутат Валерій Шелепа звернувся до колег із проханням підтримати Звернення депутатів Бердичівської міської ради до Президента України, голови ВРУ про недопущення скасування мораторію про продаж с/г землі. Перед сесією на погоджувальній раді він роздав матеріали і текстовий варіант звернення із пропозицією прийняти його на сесії. У тексті йдеться про прохання продовжити мораторій на продаж цих земель ще на 10 років.

Однак міський голова Василь Мазур зауважив: «Міська рада не має земель с/г призначення. Сьогодні за півгодини до сесії ми отримали звернення, але всі ми повинні мати бодай якесь розуміння, що це за звернення, вивчити його».

Депутат Віталій Березовенко, який є помічником народного депутата Олександра Ревеги,додав: «Треба читати закон, бо ми як місцеві депутати можемо звертатися тільки до тих підприємств, установ і організацій, які знаходяться на нашій території».

На думку депутата Володимира Осипенка, бердичівські депутати не висловлюють своїх позицій у багатьох питаннях. А тут, мовляв, усе чітко і зрозуміло, тож треба голосувати, і буде видно, хто і чого вартий.

До чого домовилися депутати – дивіться у відео.

З-поміж низки питань депутати проголосували за Перелік адміністративних послуг, які надаються Центром надання адміністративних послуг виконкому Бердичівської міської ради. У цьому списку їх стало більше.

«На даний час ми надаємо послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців, маємо багато звернень щодо реєстрації місця проживання фізичних осіб, щодо квартирообліку, приватизації житла, проведення індивідуального опалення, щодо будівельних паспортів. Що стосується проекту рішення, який ми підготували до сесії, то туди ми внесли реєстрацію громадських об’єднань, друкованих ЗМІ. А ще, згідно з розпорядженням Кабміну № 688, органам місцевого самоврядування делеговано повноваження з надання послуг з реєстрації актів цивільного стану, видачі посвідчень водія на керування транспортними засобами, реєстрації транспорту. Чекаємо прийняття відповідних законів, щоб надавати ці послуги людям», – повідомив нам адміністратор, керівник Центру надання адміністративних послуг у Бердичеві Михайло Подолян.

У кінці сесії слова попросив депутат обласної ради Ігор Романський. Чоловік висловив своє здивування, чому з трибуни міської ради неодноразово лунала подяка саме народному депутатові, а от обласним, яких у місті сім, – ніколи.

Вердиктом сесії стало й рішення про те, що народних обранців у Бердичеві треба додатково навчати, бо до цих пір вони не розділяють депутатських звернень і запитів.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий