Сергій Лещенко: «Гонитва за «картинкою» перетворила Ради на посміховисько» — Олігарх

1


Закрилася сесія Верховної Ради. На дві години раніше. Не зачитано 300 депутатських запитів, а також скасовано виступи депутатів у розділі «Різне».

Чому Раду закрили раніше? Бо хотіли показати красиву «картинку» для телебачення – Гройсман з урядовцями в Раді, у залі є півтори сотні депутати, тому на такій мажорній ноті краще піти у відпустку, ніж закривати сесію у напівпорожній залі о 14 годині.

Проблема в тому, що така гонитва за «картинкою» перетворила Верховну Раду на посміховисько з найнижчим рівнем довіра у суспільстві. Хоча саме парламент у всьму світі є органом демократії, який не дає сповзти до диктатури.

Депутатів немає, тому що для багатьох з них мандат лише спосіб капіталізації. Тому кнопкодави. Той лежить без руху закон про покарання за неперсональне голосування, прийнятий у першому читанні три (!) рокі тому. Тому коаліція є, але одночасно її немає, а золоту акцію тримають різні хомутинніки, довги, яценки, які «розторговують» її в обмін на схематоз.

Рада закрилася, але радіти немає чому – без зміни закону про вибори наступний парламент буде навіть гірше цього. Адже корупціонери будуть здатні витратити будь-які гроші для отримання недоторканості. Скасування якої стало ще одним невиконаним завданням з 2014 року.

Джерело: Фейсбук автора
Надрукувати

Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Сергій Лещенко

народний депутат

«ОЛІГАРХ»

Источник

Оставить комментарий