Селище Червоне Житомирської області ввійшло у фінал конкурсу «Неймовірні села України 2017»

4

Фото: мережа Інтернет

18 Липня 2017,
12:16
Коментувати

5

Селище Червоне ввійшло у фінал Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017» та за кількістю онлайн-голосів займає друге місце. Голова облдержадміністрації Ігор Гундіч проголосував за «найсолодше селище України» та закликає жителів області підтримати наш населений пункт. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

«Прошу всіх підтримати громаду селища на Всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України 2017». Червоне – селище з солодкою історією про розсипані вулицями цукерки, замком родини цукрових магнатів Терещенків, озером-серцем, однією із трьох у світі скульптурних композицій «Три грації», а головне – з величезними перспективами. Адже є центром ВІДГ», – зазначив Ігор Гундіч.

Аби проголосувати за селище Червоне, потрібно перейти на http://agroportal.ua/ua/publishing/konkurs/final-vseukrainskogo-konkursa-neveroyatnye-sela-ukrainy-2017-golosuem/. Онлайн-голосування триватиме на сайті AgroPortal.ua до 16 серпня (включно). Закликаємо підтримати наше Червоне та запросити друзів до голосування.

Довідково: фінал Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017» стартував 16 липня 2017 р. Паралельно з онлайн-голосуванням кожен член експертної ради оцінюватиме села-конкурсанти. Під час підрахунку результатів балі онлайн-голосування та експертної оцінки заради буде зведено до єдиної 50-бальної шкали. Відповідно, максимальний бал для кожного села-конкурсанта за результатами онлайн-голосування — 50, експертної ради — 50. Максимальний бал — 100.

З 16 по 23 серпня редакція AgroPortal.ua зведе воєдино всі оцінки та 24 серпня на сайті AgroPortal.ua буде оголошено переможців, дату і місце нагородження.

Оставить комментарий