Савченко визнала, що її візит до “ДНР” погоджувався з Москвою

1


Народний депутат України Надія Савченко підтвердила, що її нещодавній візит до окупованої частини Донбасу було узгоджено з Москвою. Про це вона завила під час прес-конференції у вівторок, 28-го лютого.

«Звісно, що на це дозвіл давала Москва. Але охорона була організована силами «Донецької народної республіки». Але мені абсолютно все одно, як це все організовувалося. Головне було те, що ми робили», – заявила Савченко. В той самий час вона наголосила, «що влада продовжує свою безвідповідальну бездіяльність у питанні звільнення заручників».

«Звісно, їм простіше переключити увагу з себе на мене та на Медведчука. Вони лише роблять голосні заяви про те, що нікого не залишать і ні про кого не забудуть. Тільки це ніяк не допомагає нашим людям, які знаходяться у полоні бойовиків», – зауважила Савченко. Як повідомлялося раніше, народний депутат України Надія Савченко разом з Володимиром Рубаном відправилися до окупованого Донецька для того, щоб вести переговори на тему обміну заручниками та відвідати їх у камерах, де їх утримують. Нещодавно на своїй сторінці Надія Савченко оприлюднила фото, на яких вона фігурує з українськими військовополоненими.

Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий