Садочок у Гульську: реалізація проекту ДФРР вже на фінішній прямій (ФОТО)

1


Фото: прес-служба Житомирської ОДА

10 Серпня 2018,
13:17
Коментувати

1

Дитячий дошкільний заклад у селі Гульськ Новоград-Волинського району практично готовий до початку навчального року. Вже зовсім скоро маленькі вихованці прийдуть до оновленого садочка. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

Реконструкція дитячого дошкільного закладу у с. Гульськ Новоград-Волинського району – один із проектів ДФРР у 2018 році. А також один із 5 дитсадків, реконструкцію та утеплення яких у 2018 році анонсував голова ОДА Ігор Гундіч.

Сільський голова Лариса Добровольська розказала, що загалом внутрішні роботи завершені. У будівлі проведено каналізацію, воду та опалення. Нині на території ДНЗ ведуться роботи з благоустрою території.

«Зараз грейдеруються доріжки, встановлюється огорожа. Далі монтуватимуть дитячі майданчики», – розповідає Лариса Добровольська.

Найближчим часом до садочка доставляти сучасні меблі та інвентар для дітей.

За словами сільського голови, батьки вихованців запропонували свою допомогу в прибиранні приміщення садочка.

«Батьки хочуть допомогти з прибиранням, коли будуть доставлені меблі, щоб із початком навчального року діти могли відвідувати оновлений садок», – ділиться Лариса Добровольська.

Дитячий садочок розрахований на 4 вікові групи на 56 дитячих місць. Проте вже зараз до ДНЗ записали вже 60 діток.

Довідково: загальна вартість об’єкта – 5,6 млн грн. У 2018 році з коштів ДФРР на завершення будівництва виділено 2 млн 446 тис. грн та з районного бюджету – 611,5 тис. грн.

Оставить комментарий