Розгорається політичний скандал: Трамп назвав Крим російським, Білий дім мовчить

3


Білий дім не став ані спростовувати, ані підтверджувати інформацію про те, що президент США Дональд Трамп, який раніше на зустрічі з Порошенком неприємно обмовився про Україну, назвав Крим російським на недавньому саміті Групи семи в Канаді.

«Дозвольте мені відповісти на ваше перше запитання: мені ні про який такий коментарі [Трампа] не відомо. Я знаю, що про це [висловлюванні Трампа] повідомили. Але я не збираюся коментувати приватні переговори [американського лідера], в яких я не брала участі, і про яких у мене немає інформації», – заявила в четвер прес-секретар Білого дому Сара Сандерс на регулярному брифінгу для журналістів.

Як повідомив раніше інформаційний портал BuzzFeed («Баззфид») з посиланням на два неназвані дипломатичні джерела, Трамп заявив іншим лідерам «великої сімки», що Крим є російським, оскільки його жителі говорять російською мовою. За даними порталу, таку позицію керівник вашингтонської адміністрації виклав колегам по Групі семи в п’ятницю за вечерею на канадському курорті Ла Мальбе в провінції Квебек. Трамп також задався питанням, чому лідери Групи семи знаходяться на стороні України. За твердженням джерел «Баззфид», Трамп додав, що «Україна є однією з найбільш корумпованих країн у світі».

Facenews

Оставить комментарий