Розенблат: НАБУ проводить обшуки у моїх помічників, у документах фігурує законопроект про легалізацію бурштину

Національне антикорупційне бюро проводить обшуки у помічників народного депутата від Житомир Борислава Розенблата, у документах НАБУ фігурує законопроект щодо легалізації видобутку бурштину.

Про це 20 червня на своїй сторінці у фейсбук написав Розенблат.

«Ситуація із затриманням мого помічника представниками НАБУ – це звичайна помста, пов’язана з моєю діяльністю щодо легалізації бурштину. Помста тих людей, з якими ми вже 2.5 роки боремося через незаконний видобуток. Хто слідкував, все розуміє. Приємно, що реальну ситуацію розуміють навіть мої політичні опоненти.

Я продовжую наполягати на тому, що це провокація, яка направлена на те, щоби знівелювати результати моєї діяльності у сфері легалізації бурштину.

 

Як доказ – зараз відбуваються обшуки у моїх помічників. У всіх документах НАБУ, які я бачив, фігурує одна тема: написання законопроекту про легалізацію бурштину.

Як ви пам’ятаєте, я був автором законопроекту №1351-1, який Рада провалила. Було багато критики, але ніяких конструктивних зауважень. Всі в один голос кричали, що треба конче легалізовувати, але ніхто не проголосував. Тоді я зробив висновок, що з незаконного видобутку мають частку ті, хто на пряму впливає на голосування у Раді. Я говорив про це під час прямих ефірів.

Після провалу проекту закону №1351-1 я, як і обіцяв, подав новий законопроект. Тоді ж мені натякнули, що не варто бути таким настирним. Зокрема, почалися погрози.

За словами Сергій Лещенко, хабар у розмірі 200 тисяч доларів США я нібито отримав за вирішення питання з ліцензування видобутку бурштину.

У цьому немає сенсу, бо я не є чиновником чи посадовою особою, яка може вирішувати такі питання в принципі. Навіщо мені платити гроші, якщо я не маю впливу?

Так, я писав звернення на ГПУ з проханням розібратися з незаконною видачею чиновниками Держгеонадр спеціальних дозволів на видобуток бурштину на Житомирщині низці компаній.

Після того, як я відкрито заявив, що чиновники з Держгеонадр «розбазарюють» бурштиноносні землі, на мене пішла дуже сильна інформаційна атака. Очевидно, що були залучені всі засоби впливу, написані заяви в НАБУ, на які, власне, бюро і відреагувало.

НАЖМИТЕ НА СТРЕЛКУ , чтобы читать далее

Загрузка...