Родичі повідомили перші подробиці раптового зникнення молодої сім’ї в Києві

0

Родичі розповіли про обставини зникнення сімейної пари Віталія та Ольги Зубенко, які вже кілька днів не виходять на зв’язок. Всі речі у їхній київській квартирі на місці.

За словами двоюрідного брата Ольги — Олега Кецы, їх близькі забили тривогу, коли Зубенки не забрали посилку з Рівного.

Він зазначив, що сімейна пара не виходить на зв’язок з родичами з четверга, 15 червня.

«Ми зідзвонювалися з ними до зникнення, щоб вони забрали передачу з Рівного. Але вони цього не зробили. Після того, як родичі — прим.) дізналися, що передачу не забрали зв’язку з ними вже не було», — сказав він.

Це підтвердила і ще одна родичка зниклих подружжя — Ірина.

«У середу (14 червня) мама Олі зв’язалася з нею і попросила, щоб вони забрали посилку з автобуса, а вже в четвер вдень вона повинна була забрати її. У середу ввечері сестра Оля дзвонила їй (вони телефонують щодня). Але Ольга відповіла, мовляв, немає часу для розмови — тільки прийшла з роботи, ще потрібно готувати вечерю. на наступний ранок з ними вже не було зв’язку, на роботу так і не вийшли «, — розповіла жінка.

Рідні повідомили, що Віталій працює кухарем, а Оля — флористом. Дітей у пари немає. Автомобіля, на якому вони могли б раптово виїхати, — теж. Віталій родом з Київської області, Ольга — з Рівного. У столиці живуть давно, пара знімає житло.

Крім цього, відомо, що родичам вдалося потрапити в квартиру, де живуть дружини. Всі речі там на місці.

«На прохання рідних Віталія господар квартири, яку винаймає подружжя, відкрив їм двері. Всі речі на місці. Там лежать закордонного паспорта, зубні щітки, купальники, рушники. Зарядні пристрої для мобільних вони беруть завжди, тому їх немає. Також немає внутрішніх паспортів» , — розповіла Ірина.

Рідні вже звернулися в поліцію і написали заяву про зникнення.

Facenews

Оставить комментарий