«Робитимемо все, аби вона мала європейський вигляд», – Ігор Гундіч про ремонт дороги М-21 Виступовичі – Могилів-Подільський

11


Фото: мережа Інтернет

8 Грудня 2017,
10:13
Коментувати

2

У 2018-2019 рр. на Житомирщині ремонтуватимуть М-21 Виступовичі – Могилів-Подільський. Дорога матиме європейський вигляд. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

«Протягом 2018-2019 рр. ми будемо все робити для того, аби міжнародна траса М-21 Виступовичі – Могилів-Подільський мала вигляд європейської дороги. Цього року за рахунок митних платежів ми вже провели тендер на ремонт дороги від кордону у Виступовичах, який через погодні умови проводитиметься вже навесні. З наступного року починає працювати дорожній фонд. Цей фінансовий ресурс дасть можливість привести частину доріг до належного стану. Також плануємо передбачити у обласної бюджеті на 2018 рік кошти для того, щоб перевірити якість ремонтних робіт, які проводилися у цього року за кошти митних платежів і будуть виконуватись у наступному», – розповів Ігор Гундіч.

Голова ОДА запевнив, що вся техніка максимально готова до зимових погодних умов: «Крім цього, будуть укладені договори із підприємствами, які у випадку сильних снігопадів допомагатимуть нам додатковою технікою розчищати дороги місцевого, а при потребі й державного значення. Тому на дорогах області цієї зими буде порядок».

Також Ігор Гундіч заявив, що наразі з міською владою активно працює над об’єднання єднанням міських та приміських маршрутів.

«Ми розуміємо, що люди, які живуть у передмісті, працюють у Житомирі, діти ходять у міські садки й школи. Тому цю проблему ми плануємо вирішити якнайшвидше. І у Житомирі та селах поблизу міста функціонуватиме єдина загальна мережа міського транспорту. Ми все зробимо для того, щоб пасажири отримували ті послуги, які мають бути. Для цього поступово оновлюємо рухомий склад приміських маршруток та контролюємо графік їх руху за допомогою GPS-трекерів», – зазначив Ігор Гундіч.

Оставить комментарий