Різні Путини – який з них справжній?

1


Варто Володимиру Путіну пару днів не з’явиться перед камерами, а потім зробити нетиповий для себе жест, як тисячі експертів починають запевняти, що перед нами двійник російського президента. Порівнюють міміку, ямочки на щоках і вушні раковини – по всьому виходить, що Путіна підмінили, пише Володимир Земляный спеціально для “Крим.Реалії». Справжній невідомо де і як загубився…

До японським журналістам Путін по-домашньому вивів свою улюблену собаку. Мовляв, щоб двічі не ходити: і дати інтерв’ю, і вигуляти собачку. Комусь здалося, що собака нечітко виконувала команди господаря. І знову заговорили, що на зустріч виходив двійник – аж надто не по-рідному на нього скоса поглядало тварина. Вибачте! Поставте себе на місце собаки. Як би ви себе повели, якщо б замість прогулянки вам довелося стрибати навколо двох усміхнених японців? Собака гавкав, японці губилися, Путін поводився дивно.

«Путін помер, країною керує двійник», – блогери розганяли хвилю в інтернеті, швидше, заради своєї популярності. Вже не трапилося чого з президентом Росії справді? Сталося! Але не там шановні експерти шукають підміну.

Згоден, у жалісливих росіян є всі побоювання вважати, що Путіна підмінили. Ось що він одного разу сказав журналістам німецької телекомпанії АРД. Після нападу на Грузію в серпні 2008 року вони запитали у Путіна не буде український Крим відторгнутий, як Південна Осетія? Відповідач поперхнувся від обурення: питаннячко «в якійсь мірі віддає провокаційним змістом». «Крим не є ніякою спірною територією… Росія давно визнала кордони сьогоднішньої України, ми, по суті, закінчили, у цілому й загальному, наші переговори щодо кордону».

Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий