«Ревізор» у Житомирі перевірив кафе, ресторани і готель «Ялинка»

63


Ще вчора 15 квітня до Житомира приїхала команда «Нового каналу» на чолі з ресторатором Миколою Тищенко. «Ревізор» перевіряла пивний паб «Ланселот» на Крошні і лаунж-ресторан «Барбарис». А сьогодні взялися перевіряти ресторан «Прізвище» і готель «Ялинка» в Житомирі.

«Ревізор» — це телевізійна соціальне реаліті-шоу про якість закладів сфери обслуговування України. Виробляється і виходить в ефір на Новому каналі.

Програма «Ревізор» нагадує, що не співпрацює з установами, не рекламує їх і не отримує грошей за візити та зйомку на їх території, а всі рахунки оплачує Новий канал.

Раніше ведучою шоу була скандальна Ольга Фреймут і Вадим Абрамов, які також встигли побувати в закладах Житомира.

Нагадаємо, 12 березня в ефірі Нового каналу вийшла програма «Ревізор: магазини», зйомки якої проходили в місті Коростень Житомирської області ще на початку вересня 2017 року. Ведуча «Ревізор: магазини» Наталія Кудряшова перевірила магазини, місцевий ринок і поділилася враженнями від побаченого.

А 18 січня 2012 на Новому каналі вийшла програма «Ревізор», де колишній мер Житомира Володимир Дебой разом з ведучою Ольгою Фреймут інспектував піцерії «Маріо». Також ведуча у Житомирі перевіряла готелі і ресторани.

 

Оставить комментарий