Реставрувати меморіал Героям Базару на Житомирщині допомагають навіть школярі. ФОТО

3


У Народицькому районі Житомирської області підрядник продовжує реконструкцію меморіалу Героям Базару. Робітники укладають газон на курганах, монтують бордюри, плитку і полірують шви.

Як повідомляє Народичская райдержадміністрація, до реконструкції приєдналися і учні старших класів.

«Не пройшли стороною і учні старших класів Базарской КПК, після закінчення уроків коли йшли додому запропонували свою допомогу і приєдналися до відновлення меморіального комплексу», – йдеться в повідомленні на сайті РДА.

Відзначається, що підрядник уже завершив реконструкцію швів пам’ятника і встановив огорожу навколо комплексу. Ще потрібно повністю укласти газонну траву, в тому числі і на кургані під хрестом, і покласти тротуарну плитку на території меморіалу.

Довідка: братська могила і меморіальний комплекс воїнів армії УНР – місце пам’яті 359 полонених вояків похідної групи Армії УНР, які відмовились перейти на службу в Червону Армію і були розстріляні 21 листопада 1921 року біля с. Базар Житомирської області. Автор проекту пам’ятника – житомирський архітектор Олександр Борис. Меморіал споруджено на кошти української діаспори у Великобританії. 19 листопада біля відновленого меморіалу пройдуть заходи до 96-ї річниці трагедії.

Оставить комментарий