Ренійський морський порт купить у фірми «Укртехносервіс» протипожежні металеві двері на суму понад 28 тис. грн

1


11 травня 2017 року Ренійська філія ДП «Адміністрація морських портів України» провів конкурс на купівлю металевих протипожежних дверей через систему електронних закупівель «Prozorro». За результатами було акцептована пропозиція ТОВ «ВКФ «Укртехносервіс» з сумою закупівлі понад 28 тисяч гривень.

Всього в аукціоні брали участь 3 компанії – ТОВ «ВКФ «Укртехносервіс», ФОП Бурхат А. В. та ФОП Бурхат С. В.

За результатами конкурсу було укладено договір на купівлю металевих протипожежних дверей з ТОВ «ВКФ «Укртехносервіс» на суму 28 495 гривень.

Також, за допомогою аналітичної платформи «YouControl» —https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/32190851/, Громадської організації «Верховенство права» вдалося з’ясувати, що переможець торгів – ТОВ «ВКФ «Укртехносервіс», створене в жовтні 2002 року зі статутним капіталом 63 000,10 гривень. Засновниками підприємства значаться Анатолій Гончаров та Анатолій Угниченко. Підприємство почало брати участь у закупівлях з серпня 2011 року.

Вищевказаний аукціон, пройшов без видимих порушень, однак так буває далеко не завжди і у випадку якщо Ви все-таки зіткнулися з дискримінацією або порушеннями прав, закликаємо повідомляти про такі факти в Громадську організацію «Верховенство права» на електронну пошту http://verhovenstvo.com/contacts.

 

Источник

Оставить комментарий