Ранкове тренування, гучна музика, спортсмени та подарунки – на Михайлівській до «Космічної зарядки» долучилося близько двох десятків житомирян (ФОТОРЕПОРТАЖ)

14


Фото: Роман Плевако

14 Червня 2018,
12:43
Коментувати

32

Автор: Вікторія Кос

Ранок починається не з кави, а з бадьорого тренування, принаймні для тих, хто 14 червня у Житомирі не полінувався та прийшов на пішохідну Михайлівську, щоб долучитися до «Космічної зарядки». З 08:00 на вулиці було не лише досить людно, а й гучно, адже активні містяни займалися під музику та з точністю виконували всі вказівки професійного тренера. До ранкового тренування під назвою «Розбуди в собі пантеру» долучилося близько двох десятків активних містян різного віку.

«Мені дуже сподобалося. Це для мене вперше, адже раніше я подібні заняття не відвідувала, але тепер планую ходити кожного четверга та суботи. Мені здається, що на свіжому повітрі займатися краще та приємніше. Хочу, щоб на наступних заняттях було більше розтяжки з розхлопом, вона для мене зараз в пріоритеті, але кардіо та силові тренування не менш важливі», – зазначила житомирянка Ірина, яка долучилася до «Космічної зарядки».

 

Ранкова розминка на Михайлівський не залишила байдужими не лише учасників «Космічної зарядки», а й перехожих, які споглядали за дійством та обіцяли долучатися до наступних зайняти. Учасники «Космічної зарядки» виконували вправи з канатом, стрибали, віджимилась, бігали та навіть стояли в планці. Найвитриваліші спортсмени отримали в подарунок футболки, всі інші – заохочувальні призи – корисні смаколики. Під час ранкових розминок також будуть розігруватись абонементи до фітнес-клубів.

«Наш клуб спеціалізується на функціональному тренінгу і ми сьогодні намагалися певною мірою відтворити це тренування, але для початку воно, напевно, було занадто важким для всіх. Тому в зарядку ми ввели лише елементи цього функціонального тренінгу. Враження гарні, як для першого разу, коли ще не всі про це знають. Ще попереду два місяці, наш клуб ще тричі проводитиме заняття, тому думаю, що все буде чудово. Сьогодні розіграли футболки для учасників, у подальшому плануємо розіграти абонементи», – розповіла тренер «TRX – club Pantera» Людмила Олексюк.

Організатори зазначають, що «Космічна зарядка» – це своєрідний етап підготовки до Космічного напівмарафону. Ранкові спортивні заняття на Михайлівській проводитимуться з різних напрямків: фітнесу, йоги, бігових вправ та зумби. Тому запрошують усіх охочих долучитись до «Космічної зарядки», що зарядитись бадьорим настроєм та позитивом.

«Кожного четверга і кожної суботи ми запрошуємо на цей майданчик біля сцени. Будуть різні тренери, кожна зарядка буде відрізнятися. Буде і йога, і карате, і силові тренування, буде дуже цікаво, приходьте. Готуємось ми до Космічного напівмарафону, який відбудеться 9 вересня, посилено готуємось. Я думаю, це класна традиція. Ми повернулися до всіх бажаючих, тому що у 2016 році цей проект ми започаткували, у 2017 не реалізовували, але було дуже багато листів, щоб ми його відновили. Тому ми зібралися з духом, зібрали кращих тренерів міста. Думаю, що всім сподобається проект і шкірного разу буде все більше і більше учасників. Ми дуже хочемо, щоб і працівники облдержадміністрації і міської ради, і всі, хто йдуть зранку на роботу, планували свій ранок саме з космічною зарядкою», – зазначає начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук.

За ініціативи управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради протягом 2-ї половини червня – липня для мешканців нашого міста буде проводитись «Космічна зарядка». Тренери спортивних клубів та спортивних федерацій Житомира щочетверга з 08:00 та щосуботи з 09:00 проводитимуть заняття для найактивніших та небайдужих до свого здоров’я містян.

Оставить комментарий