П’яний чиновник РДА в один вечір зробив два ДТП, проте з місця першої аварії його відпустила поліція, — Москаль

1


Поліцейські зупиняли голову Перечинської райдержадміністрації Віктора Олефіра за кілька хвилин до того, як він скоїв смертельну аварію в Перечині, однак відпустили. Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль в коментарі телеканалу «112 Україна».

За словами Москаля, перед смертельним ДТП Олефір врізався в легковий автомобіль, однак його відпустили з-за високої посади.

«Де-то буквально за 20 хвилин до цього ДТП він зробив ще одне, зіткнувся з «дев’яткою». Викликали поліцію, вона подивилася і, напевно, подивилася, що великий начальник, і не відреагувала. Національна поліція в Закарпатській обл. зараз розбирається, чому. І буквально через 20 хвилин він заїхав у Перечин і наїхав, тому що був уже п’яний, на двох жінок. Одна померла, інша — в дуже тяжкому стані, її районної лікарні перевезли в обласну лікарню, підняли всіх найкращих фахівців», — заявив Москаль.

Він додав, що раніше чиновник не був помічений за вживанням алкогольних напоїв перед управлінням транспортним засобом.

Як повідомлялося, в місті Перечин Закарпатської обл. на вул. Жовтневої 13 липня в 22:37 голова Перечинської райдержадміністрації Віктор Олефір, перебуваючи напідпитку, наїхав на двох жінок. Після ДТП постраждалих – двох мешканок Перечина у віці 71 і 56 років — швидка доставила в реанімацію районної лікарні. Молодша жінка померла від отриманих травм, друга знаходиться в реанімації.

«>

14.07.2018
14:28
Источник

Оставить комментарий