П’яні пригоди в Іраку: Оприлюднено скандальні факти з минулого Савченко

1


Колишній радник міністра оборони України Олександр Данилюк розповів, як нардеп Надія Савченко під час миротворчої місії в Іраку напилася на 8 Березня і пішла в «самохід».

Як розповів Данилюк в ефірі skrypin.ua, Савченко тоді прославилася низкою скандалів, і була комісована з лав Збройних сил України у зв’язку з психічними розладами

За словами Данилюка, екс-командир батальйону 95-ї аеромобільної бригади, під командуванням якого була Надія Савченко під час миротворчої місії в Іраку, називав її «суцільною проблемою». Екс-радник міністра переказав розповідь про офіцера святкуванні екс-військовослужбовцем 8 березня в Іраку.

За його словами, вона напилась, потім сказала: «Ви мене вітаєте з 8 березня, а я не жінка – я солдат». Потім вона втекла невідомо куди, дзвонила своїй сестрі Вірі і говорила, що її захопили арабські терористи вимагають вивести український контингент. Після цього її знайшли п’яною і привезли назад,» – розповів давню історію Днилюк.

За його словами, цю історію підтвердили «серйозні люди» з Головного управління розвідки Міноборони, які були свідками інциденту з п’яною Надією.

Після того, що сталося вже тверезу Савченко запитали – що ж тоді насправді сталося. На що вона відповіла, що арабські терористи викрали її сестру Віру і вимагали, щоб Україна вивела війська з Іраку.

Оскільки відняти у неї зброю не мали права, бо вона військовослужбовець, після цього інциденту прийняли рішення спиляти бойок (деталь на автоматі, – ред.) на автоматі Савченко.

За словами Олександра Данилюка, військові службі стверджують, що після того випадку Надія Савченко була комісована з ВСУ у зв’язку з неповною службовою невідповідністю, оскільки мала певні психічні розлади.

«Це інформація, яку я не перевіряв, але чув від багатьох людей, що не міг не поділитися», – додав Данилюк.


Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий