Прем’єр прем’єра проекту «Життя на грані»: трагедії, яких можна уникнути

9


12 Жовтня 2017,
18:00
Коментувати

2

17 жовтня в 13:00 на «Інтері» – прем’єр прем’єра циклу психологічних мелодрам «Життя на грані». В основі кожного випуску — реальні історії людей, про яких говорили, писали, показали сюжети на ТБ. Але будь-який телесюжет розповідає лише про факти, в кращому випадку — про причини того, що сталося. Цикл «Життя на грані» досліджує внутрішній стан героїв, їх взаємини, психологію. Команда проекту та його ведуча Жанна Тихонова считают: вчитися треба на чужих помилках…

Головні герої нового проекту власного виробництва телеканалу «Інтер» – люди, що опинилися в непростій життєвій ситуації. Адже ніхто з нас не застрахований від раптових проблем, неприємностей і катастроф.

Хіба могла одна з героїнь проекту, щаслива дружина і любляча мати, передбачити, яку загрозу її щастя несе нова мила сусідка? Нічого не підозрюючи, вона знайомить її з чоловіком і дитиною, ділиться секретами і планами на майбутнє … Як можна було здогадатися, що приятелька – біологічна мати її доньки?

Або, наприклад, пара молодих людей на своєму авто випадково збиває жінку на пішохідному переході. Всі знають, як потрібно вчинити: зупинитися, надати першу допомогу, викликати швидку і поліцію. Але у наших героїв за кілька днів заплановано весілля. І вісь смороду опиняються перед вибором: у язниця або РАЦС, зупинитися і допомогти або втекти з місця події?

Ще один герой програми одного разу знаходить на капоті свого автомобіля дитину… Хтось дізнається, що його неповнолітня донька вагітна, а хтось підбирає чужий гаманець з великою сумою, знаючи, кому він належить … З цього моменту їх життя робить крутий оберт. Події змушують людей вибирати між законом і мораллю, справедливістю і співчуттям, совістю і благополуччям. І їх вчинки непередбачувані і часто неоднозначні. Розібратися в них глядач зможе разом з проектом «Життя на грані».

«Звичний погляд на жанр мелодрамі — це поділ персонажів на «добрих людей» і «злодіїв», але в житті так не буває. Герої програми «Життя на грані» стояти перед вибором і роблять його усвідомлено. Смороду можуть пояснити свою поведінку. Але чому ж тоді цей їхній вчинок не сприймається протилежною стороною? Чому моральний вибір одного героя входити в протиріччя з мораллю іншої? Де істина? У кожній історії глядач має можливість розібрати ситуацію і зробити свій вибір, зрозуміти, на чиєму він боці», – розповідає шеф-редактор проекту Олег Гершкович.

Історії циклу піднімають вічні теми: взаємовідношення поколінь, батьківський обов’язок, інстинкти і мораль, проступок і кара. І виявляється, що в сучасному світі вони настільки ж актуальні, як і 100, 200 років тому. В людських почуттях і відносинах мало що змінилося, незважаючи на появу потужних гаджетів, пластикових карт і сучасних засобів пересування і зв’язку. Людей так само хвилюють любов, діти, сім’я, дружба, ставлення до тих, хто слабший. Завдання проекту – показати, що проступок завжди тягне за собою покарання. Воно не завжди видиме, не завжди конкретно. Але глядач обов’язково проведе логічний зв’язок між діями людей і їх результатами.

«Ми намагаємося для наших глядачів у кожному проекті закласти якийсь сенс. У циклі «Життя на грані» – складні і неоднозначні людські історії. Ми беремо крайні вияви і розбираємо детально, як люди приймають рішення, яка мотивація їх вчинків. Адже будь-який вчинок має наслідок. Сила людини і його людяність полягають у тому, щоб у будь-якій ситуації приймати правильні рішення і відповідати за свої вчинки. У цій програмі немає лінійних рішень, немає поганих і хороших людей. Це така життєва сіра зона. Глядач до останньої хвилини не може зрозуміти, чим закінчиться історія, який вибір зроблять герої і як він сам вчинив би на їх місці. Цим проект і цікавий», – говорить Ганна Безлюдна, керівник Inter Media Group.

Герої програми потрапляють у складні обставини, в яких, насправді, може опинитися кожен. Це тримає в напрузі, змушує глядачів більш пильно стежити за розвитком подій, аналізувати мотиви героїв і передбачати наслідки. Можливо, одного разу такий досвід допоможе ще комусь зробити правильний вибір в схожій ситуації.

Розібратися в психології людей і відносинах допоможе ведуча проекту Жанна Тихонова. Вона помічає найдрібніші деталі поведінки персонажів і дає точну оцінку того, що відбувається.

«При всій нашій різноманітності і несхожості один на одного, ситуації, в які ми можемо потрапити, дуже схожі. У всіх нас не так багато варіантів розвитку обставин. Схожі очікування, прагнення, уявлення про щастя і нещастя. Сподіваюся, що за допомогою нашої програми хтось зможе знайті рішення своєї проблеми. Навчитися того, що не треба посилювати. Треба чути один одного. Треба вчитися розуміти і прощати. Що маленький обман неодмінно потягне за собою велику брехню і що все таємне стає явним. І жити треба за совістю», – каже Жанна Тихонова.

Кожна історія – унікальна можливість для глядача навчитися на чужих помилках обходити стороною гострі кути долі.

Прем’єр прем’єра проекту «Життя на грані» відбудеться 17 жовтня, у вівторок, о 13:00. Дивіться на телеканалі «Інтер» відразу дві захоплюючі життєві історії.

Оставить комментарий