ПП у військовій частині: кого покарають за кашу з черв’яками. ФОТО

3


Міністр оборони Степан Полторак призначив службове розслідування у зв’язку з інформацією, поширеною в засобах масової інформації про незадовільний стан харчування у військовій частині, дислокованій у Самборі (Львівська область).

За даними прес-служби Міноборони, у військову частину вже виїхала група представників Міністерства оборони для здійснення перевірки, пише УНІАН.

Як зазначається, послуги по харчуванню в зазначеної військової частини, згідно з договором, надає компанія ТОВ «Геус-груп», тому Полторак направив спеціальні мобільні групи у всі військові частини, де послуги надає ця компанія.

Крім того, згідно з повідомленням, міністр оборони України звернувся до головного військового прокурора України з метою порушення кримінальної справи щодо зазначених фактів і покарання винних.

Про порушення писали користувачі соцмереж, повідомляє Львівська газета. Зокрема, за їх словами, черв’яки не тільки в каші, а плавають і в напоях.

За даними газети, товариство з обмеженою відповідальністю «ГЕУС-ГРУП» засноване 2 вересня 2014 року в м. Києві (офіс – г. Київ, вул. Сім’ї Хохлових, 8). Засновники – Саєнко Олександр Володимирович, Генкін Аркадій Володимирович, Абрамов Володимир Олексійович.

Керівник відповідно до статуту – Саєнко Олександр. Види діяльності : виробництво готової їжі та страв, їх поставка, вирощування овочів і баштанних культур, лісозаготівля, прісноводне рибальство, оптова торгівля фруктами та овочами, молочними продуктами, яйцями, харчовими оліями та жирами, надання послуг мобільного харчування.


Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий