Похід в нічний клуб у Бердичеві для 18-річного хлопця закінчився переломом хребта. ВІДЕО

18


Пацієнт травматологічного відділення лікарні в Бердичеві стверджує, що опинився під наглядом медиків у результаті побиття охоронцями нічного клубу.

Ті нібито накинулися на 18-річного хлопця після його відмови зняти куртку, йдеться в сюжеті ТСН.

«Спина – дуже гостра, нестерпний біль. Всю ніч не спав, дуже болить», – скаржиться Денис Лещинський, який вже дві доби прикутий до ліжка.

Він розповів, що клуб пішов з друзями, там відпочивав, танцював, а потім вийшов на вулицю. Коли ж повертався, охоронці почали вимагати зняти куртку, на що Денис відповів, що в залі повно людей у верхньому одязі.
 

«Ну, вони не хотіли пояснювати. Я не помітив – мене хтось вдарив і я вилетів за двері клубу, впав і сильно вдарився об сходинки», – стверджує потерпілий.

Лікарі діагностували у нього компресійний перелом хребта.

«Це серйозна травма. Постільний режим місяць-півтора, а потім корсет треба носити», – попередив травматолог міської лікарні Петро Чирка.

В нічний клуб журналісти не потрапили, тому що він закритий, але всередині розгледіли оголошення про заборону входити у верхньому одязі і прохання користуватися гардеробом. Власник закладу відмовився зустрічатися, охоронцям клубу спілкуватися зі ЗМІ також не дозволив, але по телефону заявив, що його люди не били хлопця – лише виштовхали з зали, а на вулиці той міг впасти сам.
 

«Його не пустили в зал. Чоловік був нетверезий, в травмпункті зафіксували, що у нього не було ніяких побоїв. Ви розумієте, виявляється, що чотири чоловіки били, і жодного синця немає», – каже власник клубу Віталій Витусевич.

У поліції відкрили кримінальне провадження за статтею про нанесення легких тілесних ушкоджень, і тепер опитують свідків. У власника клубу будуть просити відео з камер спостереження.
 

«В даний час ще рано говорити, що за інцидент був, і хто спровокував конфлікт, тому що заяву тільки надійшло, і інша сторона ще не надала своїх свідчень», – пояснила керівник відділу комунікації управління поліції в Житомирській області Алла Ващенко.

Батьки ж постраждалого вже вимагають компенсації у власника розважального закладу за лікування сина.

«Щось не сподобалося, не сподобалася ця курточка – виведи його. Не хоче виходити – виклич міліцію, нехай вони його заберуть. Але методи рукоприкладства – це неправильно і несправедливо», – вважає мама Вікторія Клапишевская.

Оставить комментарий