Помер знаменитий режисер Станіслав Говорухін (відео)

6


Нагадаємо, що 13 червня вже з’являлися новини про смерть постановника, які пізніше спростували його друзі і родичі.

Помер режисер Станіслав Говорухін.

«В 10:37 в санаторії » Барвиха після важкої і тривалої хвороби помер, пішов з життя Станіслав Сергійович Говорухін», — повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін.

Раніше ходили чутки, що режисер впав у кому. Після всіх цих новин дружина Говорухіна Галина вирішила вийти на зв’язок з шанувальниками. Вона спростувала сумні звістки.«Так він прекрасно себе почуває. Він розумний мужик. Він все знає. Що його люблять, цінують. Але ні з ким розмовляти не хоче. Я вам хочу сказати одне: ну добре я, мені смішно було, тому що людина довше проживе, що називається… Мені шкода родичів і друзів. Один вже взяв квиток, летить з Німеччини», — розповідала раніше Галина Говорухіна.

По всій видимості, новини про проблеми зі здоров’ям у режисера були не вигадкою. До речі, вперше про погіршення його самопочуття заговорили ще на «Кінотаврі». Тоді повідомлялося, що стан чоловіка викликало побоювання, тому він відправився на лікування в один з підмосковних санаторіїв.Станіслав Говорухін прославився як постановник пронизливих драм. Його стрічки «Вертикаль», «Ворошиловський стрілок» та «Благословіть жінку» обожнювали глядачі різного віку. Багато називали чоловіка одним з найталановитіших постановників сучасності. В останні роки Станіслав Сергійович вже не знімав кіно. Це підтверджувала і його дружина Галина. В одному з інтерв’ю вона відзначала, що Говорухін віддав перевагу посаді художнього керівника. Він часто переглядав сценарії і напрацювання колег, допомагав їм створювати нові проекти.Складено за інформацією «Інтерфаксу».

Дивіться також, як водії маршруток наражають на смертельну небезпеку дітей Шокуючий випадок: дитина випала з маршрутки на ходу (відео)

Facenews

Оставить комментарий