“Політична проститутка…” Лещенку висунули ТАКЕ звинувачення, що у Вас очі на лоба полізуть! ЧИТАТИ ВСІМ!

0


Власник компанії «БФ Груп» Артур Гранц звернувся з відкритим листом до народного депутата Сергія Лещенка у відповідь на звинувачення його компанії і партії «Народний фронт» в рейдерстві Текст звернення розміщено на офіційній сторінці компанії «БФ Груп» в Facebook, – передає Корупція Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО!!! Голова Нацкорпусу попередив про масові штурми, ви будете в шоці від цієї інформації

 

«Пане Лещенко, дозвольте вам повідомити, що ви якось стрімко розглянули під час звичайного депутатського прийому цілу справу фітнес-клубу«Софійський»і його власниці Ірини Рябченко. Справа, яку тільки суди розглядали більше п'яти місяців», – заявив Гранц, коментуючи публікацію Лещенка.

Глава «БФ Груп» підкреслив, що Лещенко навіть не спробував зв'язатися з представниками компанії й розібратися в ситуації, а просто почав обливати брудом. «Ви підмінили собою правосуддя і стрімко винесли моїй компанії, а заодно і партії«Народний фронт»обвинувальний вирок. Але вам не звикати, ви так само кожен день обмовляєте не тільки партнерів по коаліції, але і партію, з якою ви зайшли в парламент», – заявив бізнесмен.

У зверненні до Лещенка власник «БФ Груп» наводить факти, які доводять, що його компанія успішно і легально розвиває бізнес, чим не може похвалитися взята під опіку народним депутатом Рябченко.

«2008 рік. Початок діяльності Групи компаній БФ. Компанія з партнерами інвестує в будівництво складів. Побудовано близько ста тисяч квадратних метрів, інвестовано сотні мільйонів гривень. Згодом площі продані основному партнеру і працюють досі. В цей час пані Рябченко бере кредит 15 млн дол і 5 млн грн», – пише Гранц.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий