Покладання квітів, майстер-класи, спільне виконання гімну: як у Житомирі святкуватимуть День Конституції

2

Фото: мережа Інтернет

19 Червня 2017,
15:20
Коментувати

12

Заходи до Дня Конституції України проходитимуть на майдані імені С.П. Корольова. Установи та підприємства вивісять державні прапори. Відповідний проект рішення виконкому Житомирської міської ради опублікували на сайті органу місцевого самоврядування.

Програма заходів:

10.00 – Покладання квітів до пам’ятника Т. Г.  Шевченку (вул. Велика Бердичівська, 59).

10.00 – Покладання квітів до меморіальної дошки Олегу Ольжичу (на розі вулиць О. Ольжича та Перемоги).

10.15 – Покладання квітів до могили учасників українських національно-визвольних змагань Миколи Сціборського та Омеляна Сеника (вул. Перемоги, 14/12).

10.15 – Покладання квітів до пам’ятника І.Я. Франку (вул. Велика Бердичівська, 40).

10.25 – Покладання квітів до меморіального погруддя В.М. Чорновола (вул. Велика Бердичівська, 38).

10.35 – Покладання квітів до меморіальної дошки М.С. Грушевському (вул. Велика Бердичівська, 32). Рух колони від пам’ятника Т.Г. Шевченку до майдану імені С.П. Корольова супроводжуватиме духовий оркестр Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова.

11.00 – Спільне виконання Державного гімну України.

З 11.00 – Містечко майстрів та гончарів, майстер-класи з виготовлення виробів з елементами державної символіки. Бібліотечний простір “Я – громадянин!” (бесіди, кросворди, інтерактивне спілкування, вікторини, брейн-ринг). Тематична презентація Житомирського обласного краєзнавчого музею “Україна шляхом до незалежності”. Лекторіум під відкритим небом за участю відомих політичних та громадських діячів, поетів, митців. Показ документального фільму “Пилип Орлик. Факти. Конституція”.

16.00 – Виступ Лесі Рой та гурту “Телері”. Демонстрація кінострічки “Легіон” проекту “Документалістика Української Галицької асамблеї” та патріотичного вітчизняного мультиплікаційного фільму (майданчик біля кінотеатру “Жовтень”).

З 12.00 – Комунікативна зустріч місцевих поетів та бардів ”Авторське слово – сила українця”.

Оставить комментарий