Подарунки, ексклюзивні валентинки та майстер-класи: у Житомирі до Дня святого Валентина відбудеться Доброярмарок

6


7 Лютого 2018,
09:12
Коментувати

13

Шукаєте подарунки, валентинки чи просто гарний настрій до Дня закоханих? Усе це буде на Доброярмарку в Житомирі. У суботу, 10 лютого, з 10:00 до 19:00, у «Gnatyuk Art Center», на вулиці Великій Бердичівській, 20.

На Доброярмарок запрошують Міжнародна організація з міграції (МОМ) та Посольство Великої Британії в Україні. У переддень Дня святого Валентина свою продукцію для вас представляти учасники проектів МОМ, які здобули обладнання для втілення і розвитку власного бізнесу. У вас буде можливість познайомитися та поспілкуватися із вітчизняними виробниками хенд-мейд прикрас та подарунків, аксесуарів, кондитерських виробів, розвиваючих ігор та з іншими не менш цікавими підприємцями.

Ві зможете придбати подарунки, ексклюзивні валентинки та різноманітні дрібнички до Дня закоханих, поласувати смаколиками та весело провести час.

Упродовж усього дня для дорослих та дітей будуть проводитись майстер-класи:

  • Валентинка у стилі айріс;
  • Розпис імбирних пряників «Серденько моє»;
  • Текстильні «крилаті» сердечка;
  • Закладинка на згадку;
  • Оздоба «Квітка-душа».

Доброярмарок організовує Міжнародна організація з міграції (МОМ) – Агентство ООН із питань міграції в межах проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні», який фінансується Посольством Великої Британії в Україні.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий