Підрозділам поліції Житомирщини передали 18 новеньких позашляховиків Mitsubishi Outlander (ФОТО)

0

Фото: Тетяна Мойсеєва

20 Червня 2017,
16:19
Коментувати

24

  Автор: Вікторія Кос

У Головному управлінні Національної поліції Житомирської області 20 червня  передали 18 службових автомобілів територіальним підрозділам поліції. Ці позашляховики призначені для забезпечення належної роботи груп швидкого реагування.

“Ці автівки закуплені не для апарату, а для простих патрульних поліцейських, які служать у сільській місцевості. Службовий транспорт Національної поліції потребує заміни тому, що є великий відсоток транспорту, який технічно несправний або ж виходить з ладу, тому поступово будемо оновлювати наш автопарк. А поліцейським залишиться лише якісно виконувати обов’язки та надавати той сервіс, який ми задекларували, коли формували Національну поліцію”, – сказав заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич.

По три автомобілі Mitsubishi Outlander отримали поліцейські Бердичівського, Коростенського та Новоград-Волинського районів, по два – Коростишівського та Житомирського, та по одному – Малинського, Овруцького, Олевського, Радомишльського та Чуднівського районів області.

“Враховуючи ту ситуацію, яка зараз існує в поліції Житомирської області, цієї кількості автівок, звичайно, недостатньо, але завдяки Міністру внутрішніх справ та Голові Національної поліції, які знаходять необхідні ресурси, матеріально-технічне оснащення поліції покращується. Уже 18 автомобілів стали сьогодні у стрій до поліції нашої області. Ураховуючи те, що останні роки в нас узагалі не було постачання нових автомобілів, це дуже великий крок уперед. І ми сподіваємося, що найближчим часом наш автопарк ще поповниться покращеними автомобілями”, – пояснив начальник ГУНП у Житомирській області В’ячеслав Печененко.

Автівки отримані в рамках позабюджетної програми в рахунок оплати квоти за Кіотським протоколом. Автомобілі обладнані сучасною системою універсального управління з повним приводом, що робить їх зручними для використання у повсякденній роботі поліцейських. Модель доукомплектована рацією, відеореєстратором, проблисковими маячками та системами заряджання акумуляторів. Крім того, в авто будуть встановлені планшети, куди надходитиме інформація зі служби “102”.

“Звичайно, ці автомобілі подобаються набагато більше. По-перше, вони мають бути більш економними, адже вони на електродвигуні, а це буде значно економити пальне. По-друге, це новий автомобіль, а це вже дуже добре: який би він не був – він новий. На ньому будуть їздити, приносити користь, адже прохідність цього транспортного засобу дуже велика. Це дуже важливо для сільської місцевості, бо коли викликають з районів у якісь дальні села, на цій автівці буде швидше та комфортніше. Ще одна одиниця транспорту в райвідділі ніколи не буде зайвою. У нас є різні автівки, але вони вже не нові, як то кажуть уже життя побачили, тому ми зараз дуже раді, що вони нам перепали”,  – поділився враженнями старший інспектор відділу забезпечення безпеки дорожнього руху Управління превентивної діяльності Житомирської області Максим Прохуренко.

Протиієрей Свято-Михайлівського собору, отець Валерій провів освячення позашляховиків, після чого поліцейські сіли в новенькі автівки та під звук сирени приступили до виконання своїх обов’язків.


Оставить комментарий