Під час робочого візиту на Житомирщину Ілля Ківа оглянув Високівську гімназію, щоб подивитися, в яких умовах навчаються та чим харчуються діти (ФОТОРЕПОРТАЖ)

2

Фото: Ярослава Туктагулова

6 Лютого 2018,
17:48
Коментувати

65

Автор: Ярослава Туктагулова

Український політик та лідер Соціалістичної партії Ілля Ківа у рамках свого робочого візиту на Житомирщині відвідав Високівську гімназію, щоб ознайомитися з роботою навчального закладу.

 

Про ті, як ремонтувалась гімназія, розповів голова Високівської ВІДГ Микола Бардук.

«За перший рік за кошти ДФРР та співфінансування з місцевого бюджету у с. Високе проводилася реконструкція гімназії. Загальна вартість робіт складала 4,7 млн грн. Передбачалась термосанація будівлі, заміна покрівлі, встановлення котельні на альтернативному виді палива, ремонт спортивного залу, актової зали, будівництво внутрішніх санвузлів та створення альтернативної котельні. Термосанація гімназії та котельні дозволяють економити власні кошти громади на оплаті енергоносіїв. Це результат праці нашої громади зі створення навчальних закладів.

У кількох населених пунктах відремонтовано дороги, адже хороша інфраструктура – це найефективніший шлях до розвитку та функціонування громади. Ми самостійно і дуже скрупульозно підійшли до того, як і куди витрачати кошти. Ми не розмінюємося на дрібниці, а хочемо робити корисні та серйозні речі», – зазначив Микола Бардук.

«Це дуже гарний приклад для інших громад. Ті, що сьогодні мені тут показали, є прикладом того, що ви дійсно сумлінно працюєте», – відповів Ілля Ківа.

Також лідер Соціалістичної партії оглянув їдальню гімназії і скуштував страви, які діти купують шкірного дня. Обід, до якого входити одна порція овочевого супу, плов із м ясом, чай та хліб, коштує всього 7 грн.

«Більшу частину дітей харчують безкоштовно. Через це ми максимально занизили ціну на обід», – зазначив голова Високівської ВІДГ Микола Бардук.

Оставить комментарий