Пенсійний фонд на Житомирщині запустивши в роботу ще два нові фронт-офіси

0

Фото: Житомирська ОДА

20 Червня 2017,
10:05
Коментувати

1

У понеділок, 19 червня, у м. Малині та смт Брусилові розпочали роботу два нові фронт-офіси обслуговування громадян Пенсійного фонду України. Про це повідомляє Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

«Ми продовжуємо йти шляхом модернізації, що розпочали в минулому році. Відкриття нових фронт-офісів дозволить уникнути черг, комфортно організувати процес надання консультацій і прийому необхідних документів для призначення та перерахунку пенсій. А завдяки професіоналізму фахівців органів Фонду в області жителі Малинського та Брусилівського районів отримуватимуть пенсійні послуги оперативно, якісно та доступно», – зазначив під час відкриття начальник Головного управління ПФУ в Житомирській області Іван Заінчковський.

Два нові фронт-офіси обслуговування громадян, які розраховані на 2-4 робочі місця, на своїй території надаватимуть послуги понад 19 тисяч громадян. У кожному залі обслуговування встановлені окремі робочі місця для відвідувачів з метою користування електронними сервісами Пенсійного фонду України.

Довідково:

З листопада 2016 року в області працює 12 оновлених залів обслуговування громадян.

Нагадаємо, що Пенсійний фонд забезпечив виплати на Житомирщині на 68 %.

Оставить комментарий