Пекарня «Самі Сумелли» — хачапурі, самса і приготований шашлик в грузинській печі тоне

6

Гамарджоба Генацвале!

Грузинська кухня вважається однією з найсмачніших кухонь у світі. На сьогодні в Україні чимало грузинських ресторанів, а от в Житомирі, зовсім недавно відкрилася справжня грузинська пекарня – «Самі Сумеллі».

Особливість цієї пекарні в тому, що жителі Житомира можуть скуштувати смачну грузинську випічку і при цьому, ціни даного закладу, цілком адекватні. Доставка всіх страв в будь-яку точку міста 40 грн (безкоштовно при замовленні від 300 грн), а послуга самовивіз — завжди безкоштовна.

Сама пекарня об’єднує в собі грузинську та українську кухню. Ви можете насолодитися відмінною випічкою, а також м’ясними стравами грузинської кухні. Крім того, у «Самі Сумеллі» ви можете скуштувати смачні булочки, приготовані за українським традиціям.

Меню пекарні

Меню цього закладу в основному складається з випічки грузинської та української кухонь. Кухарі «Самі Сумелли» пропонують відвідувачам скуштувати такі страви як: хачапурі по-аджарський, імеретинський хачапурі, мінгрельський хачапурі, осетинський хачапурі, чашушулі, тбилисури, самса з різним видом начинки, піде, лазурі, кучмачі, кубдари, гурели гвезели.

М’ясо приготоване в цегляно-глиняній печі тоне: шашлик з свинячого ошийка з печеною картоплею, шоті і соусом сацебелі, люля-кебаб, курячі крила з печеною картоплею, шоті і соусом тетрі.

Також пекарня займається української випічкою, тут ви знайдете булочки з повидлом, маком, вишнями, корицею, полуницею, сиром, смородиною, яблуком. Скуштуйте фірмову булочку «Самі Сумелли», а також булочку «Сюрприз». Говорячи про напоях, ви можете замовити справжній грузинський лимонад «SAAMO», рецептура якого створена тільки з 100% натуральних цитрусових настоїв трав.

Крім того, у продажу справжні грузинські спеції і прянощі до шашлику, курячому м’ясу, рибі, до салатів і супів, гостра аджика і «Хмелі-сунелі».

Персонал — професіонали своєї справи

Навчання персоналу пекарні «Самі Сумеллі» особисто проводив Лаша Мадичи, кухар, який встиг попрацювати на кухнях таких країн як: Грузія, Німеччина і, звичайно ж, Україна.

Лаша Мадичи не просто професіонал своєї справи, а ще і дуже душевна людина, який зміг не просто навчити персонал, а й створити атмосферу справжньої, гостинної Грузії в пекарні «Самі Сумеллі». Житомирський персонал працює на професійному рівні.

Вміти готувати – мало, вони навчилися готувати з душею і любов’ю, дотримуючи всі українські і грузинські традиції.

Ціни в закладі

Ціни в закладі «Самі Сумелли» прийнятні. Вартість хачапурі по-аджарський, тбилисури і чашушулі становить – 54 гривні. Імеретинський хачапурі, мінгрельський хачапурі, осетинський хачапурі – 31 гривню. Вартість самси з різної начинки становить від 15-34 гривень. З м’ясних страв: шашлик, люля-кебаб і курячі крила коштують від 86 до 111 гривень за 300-грамову порцію. Українські булочки різні за смаком і розміром, за ціною від 11 до 35 гривень. Всі спеції і прянощі привезені з Грузії за ціною 30 грн.

Доставка по Житомиру

Пекарня «Самі Сумелли» підключена до служби доставки Mister.Am. Тепер ви можете замовити будь-яку випічку, на точний час і в будь-яке місце куди вам зручно. Зручний сервіс самовивозу з закладу в центрі Житомира — безкоштовний.

 

Пекарня «Самі Сумеллі»

Житомир, Героїв Небесної Сотні, 12
www.mister.am/zhytomyr/sami-sumelli

Приймаємо замовлення по телефону
(067) 2-100-400
 

 
ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ

www.mister.am

 

Оставить комментарий