«Педаль просто впала в підлогу». У маршрутки з пасажирами відмовили гальма: є постраждалі. ФОТО

5


Сьогодні в Житомирі 11 серпня, поряд з центральним автовокзалом, рейсова маршрутка, у якої відмовили гальма, врізалася в легковий автомобіль «Жигулі» і зачепив Lexus.

«ДТП сталося близько 11:00. У маршрутки, яка їхала з Радомишля в Житомир, на мосту відмовили гальма. Водій почав гальмувати ще на узвозі, почав притискатися до борту. Я скажу так, водій дуже професійно спрацював. Він зачепив «Жигулі», я думав, що ми залишимося на цьому «Жигулі». Водій маневрував. Ми його питали, він сказав, що педаль на узвозі просто впала на підлогу. Дівчина, 18 років, сиділа біля вікна — на неї посипалися шибки», — розповів Житомир інфо свідок ДТП.

Очевидець дорожньо-транспортної пригоди, Максим, допомагав людям вийти з розбитої маршрутки.

«Маршрутку «кидало» по всій дорозі. Водій молодець, зробив усе можливе … якщо б він не вивернув кермо і не поїхав в сторону, то врізався б у інші машини. Люди були дуже налякані», — розповів Максим.

Представник патрульної поліції в Житомирській області Ігор Іванюк повідомив про те, що в ДТП є постраждалі.

«Повідомлення про подію надійшло в поліцію в 11:30. Відомо, що маршрутка спускалася з мосту, і як розповів сам водій — відмовили гальма у транспорті. Щоб уникнути зіткнення, водій намагався вивернути кермо так, щоб уникнути зіткнення з «потоком» автомобілів, проте все ж зачепив ВАЗ і Lexus», — сказав Ігор Іванюк.

Нагадаємо, 20 липня близько на трасі в селі Глибочиця Житомирського району сталася ДТП: маршрутка з пасажирами в’їхав у фуру. Загинули 10 осіб, у тому числі водій. Власника маршрутки затримали.

Оставить комментарий