Пашинський – єдиний в Україні, який уникнув покарання за застосування зброї

3


Пашинський – єдиний в Україні, який уникнув покарання за застосування зброї

10.08.2018

FUCK від Пашинського
16 липня 2016 року у ВР

Депутат Верховної Ради від Народного фронту Сергій Пашинський – єдиний в країні, який намагається вдало уникнути покарання за використання зброї. Про це заявив голова наглядової ради ВГО «Українська асоціація власників зброї» Георгій Учайкін в ефірі каналу ZIK.

«У нас єдиний приклад, хто вдало намагається уникнути покарання від такої судової системи – це пан Пашинський. Він незаконно отримав нагородний пістолет, що ми доведемо в судах, безпідставно застосував його до громадянина Химикусу завдавши йому важкі поранення, які призвели до каліцтва. Рік займалася справою Генпрокуратура і закрила за відсутністю підстав. Всі інші потрапляють під такий тиск, я вас запевняю, адвокатам ще доведеться довести, що це був самозахист», – зазначив він.

Учайкін підкреслив, що судова практика сьогодні на стороні захисту людей за допомогою зброї: зокрема, у 36-ї статті Кримінального кодексу є три ситуації, коли людина може застосовувати зброю.

«Людина може захищатися від нападу групи осіб, озброєної особи і для захисту власного житла від незаконного вторгнення. Ось у цих випадках зараз майже всі суди стають на бік того, хто захищався зі зброєю. Тут завжди можна простежити з якого пістолета була випущена куля, хто придбав пістолет, на підставі якої ліцензії, де проходив навчання, хто оглядав. І так можна відмотати плівку аж до того лікаря, який видав йому довідку. Якщо по цій лінії всі будуть почувати відповідальність то все буде в порядку», – додав голова наглядової ради ВГО «Українська асоціація власників зброї».

За даними Учайкина, на мільйон врахованих в Україні стволів зброї фіксують лише 57-58 випадків протиправного застосування. «Людина, яка свідомо пройшов процедуру, зареєструвався і відстріляв свою зброю, узяв на себе додаткову відповідальність. Йому не треба пояснювати, що з зброєю не можна робити нічого незаконного», – вважає експерт.

Раніше SKELET-info повідомляв, що головний редактор видання «Новий час» Віталій Сич заявив про погрози після публікації в журналі матеріалу про корупційні схеми у військово-промисловому комплексі України, в якому фігурують Пашинський і заступник голови РНБО Олег Гладковський.

Зазначимо, в минулому році Він задекларував зернових-607,6 тисяч гривень доходів. Згідно декларації нардепа, його зарплата склала 240 тисяч гривень, ще 252 800 гривень він отримав як компенсацію на виконання депутатських повноважень, а 114 800 гривень — відсотки від вкладів в київському «Айбокс Банку».

В тему: Корупційні ризики в «Укроборонпромі»: що не так з наглядовою радою відомства

Сергій Пашинський. Злодій, рейдер, шахрай і нардеп

Пашинський і Винник: схема «розпилу» оборонки

SKELET-info

Пашинський – єдиний в Україні, який уникнув покарання за застосування зброї оновлено: Серпень 10, 2018 автором: Redactor
Источник

Оставить комментарий