Олена Яхно: «А вчинили б так з іншим відомим «курячим королем»?

5


Коли заарештовували власника «Гаврилівський курчат» Євгена Сігала і його дружину, мене не було в Києві.

Я була в місцевості з поганим інтернетом. Але чому ви не влаштували хайп? Як на мене, це головна політична новина тижня. Якщо хтось пропустив, їх звинувачують у створенні пташиного могильника на території Київської області (ч. 1 ст. 239 КК України – Забруднення або псування земель відходами»).

У суботу суд взяв Сигалов під варту, призначивши величезні суми застав: директору філії птахофабрики Зозулі – 84 мільйони гривень, Сігалу – 80 мільйонів і його дружині – 90 мільйонів. Поки необхідні кошти внесли тільки за Марину. Але ось що примітно: слідство перекваліфікувало кримінальну справу про могильнику в особливо тяжкий злочин, ставлячи Сігалу створення ОЗГ, порушення правил екологічної безпеки і порушення правил охорони і використання надр. Питання: як ви думаєте, вчинили б так з іншим відомим «курячим королем» – косюк розвиває?

На його підприємствах точно все добре з екологією? Його б теж звинуватили у створенні організованого злочинного угрупування з-за дохлих курей? Я щось дуже сумніваюся. Не люблю всяку конспірологію, але тут просто напрошується припущення: Порошенко почав зачистку бізнесменів, які ТЕОРЕТИЧНО можуть якось фінансувати Юлю. Хотілося б помилятися, звичайно

«>

Источник

Оставить комментарий