Олег Ляшко відвідав дитячий будинок сімейного типу на Житомирщині, оглянув, у яких умовах проживають діти, та вручивши їм подарунки (ФОТО)

10


Фото: Ярослава Туктагулова

14 Червня 2018,
15:24
Коментувати

8

Автор: Ярослава Туктагулова

Дитячий будинок сімейного типу у с. Городище відвідав лідер Радикальної Партії Олег Ляшко. Під час візиту, 13 червня, лідер партії вручили дітям подарунки та залюбки спілкувався з малечею.

«Я дуже радію сьогодні з вами тут бути. Я радий, що приїхав сюди і що ми з вами познайомилися. Ви робите дуже велику справу, коли підтримуєте дітей. Я сам виховувався у дитячому будинку 5 років і з 1-го по 11-й клас був у школах-інтернатах. У мене таке саме життя, як і у вас. Це дуже складні життя. Для мене дуже важливо, щоб ви вірили в свої сили. Коли ви перед собою ставите мету, ви обов’язково всього досягнете. Немає значення, де ти виховуєшся, кожен з вас може досягнути того, чого хоче, якщо буде вірити у себе, свої сили, так, як це робив я», – розповів лідер Радикальної партії, народний депутат України Олег Ляшко.

Один із вихованців дитячого будинку нещодавно загубив свій телефон, тож Олег Ляшко подарував йому новий.

«Діти дуже хороші, допомагають на фермі», – зазначив директор фермі Олександр Ющенко.

Вихователька дитячого будинку провела екскурсію, показала, в яких умовах проживають дітки, та розповіла про їхні хобі.

Діти залюбки грали для Олега Ляшка на музичних інструментах, розповідали про свої плани на майбутнє та про ті, ким вони мріють стати.

«Я мрію стати поліцейським, щоб захищати людей», – розповів маленький Богданчик.

Всі із задоволенням фотографувалися з лідером Радикальної партії та бажали йому подальших успіхів у роботі.

«Оскільки ми в цьому будинку, серед найкращих людей, хочу сказати, що головне – щоб наші діти жили під мирним небом, я для цього все зроблю», – додав Олег Ляшко.

Нагадаємо, що під час візиту на Житомирщину Олег Ляшко оглянув ферму в с. Городище, щоб подивитися, в яких умовах тримають та вирощують тварин.

Оставить комментарий