Оголошені фіналісти конкурсу ДБР

7


















Названі переможці конкурсу на керівні посади в ГБР. Більшість прізвищ збіглася зі списками, які з’явилися напередодні.

Зовнішня конкурсна комісія при Державному бюро розслідувань визначилася з переможцями на керівні посади.

Список був затверджений на засіданні в середу.
До нього увійшли:

директор територіального управління в Києві — Марчук Руслан Миколайович (зараз — заступник начальника Департаменту — начальник управління оперативних розробок Департаменту захисту Національної економіки поліції)
директор територіального управління в Краматорську — Матвєєв Артем Володимирович (адвокат)
директор територіального управління у Львові — Друзюк Микола Васильович (керівник Радехівської місцевої прокуратури Львівської області)
директор територіального управління в Мелітополі — Керман Денис Юрійович (заступник начальника управління представництва інтересів громадянина та держави в суді прокуратури Запорізької області)
директор територіального управління в Миколаєві — Денега Олег Петрович (заступник начальника Департаменту підтримання державного обвинувачення і представництво інтересів громадянина або держави в судах ГПУ)
директор територіального управління в Полтаві — Тимошко Володимир Володимирович
директор територіального управління у Хмельницькому — Палатов Сергій Олегович (заступник начальника відділу протидії незаконному обігу підакцизних товарів міжрегіонального оперативного управління Офісу великих платників податків ГФС)
керівник першого управління організації досудових розслідувань — Шевцов Євген Олександрович
керівник другого територіального управління — Туру Олександр Олександрович
керівник третього територіального управління — Бугаєць Артем Вікторович
керівник Управління інформаційно-аналітичної розвідки — Білоус Роман Вікторович
керівник Управління оперативних розробок — Криволапов Володимир Михайлович
керівник Управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань — Житник Сергій Юрійович
керівник Управління внутрішнього контролю — Чобіток Богдан Петрович (Військовослужбовець Служби безпеки України)
керівник Управління забезпечення діяльності — Титарчук Василь Васильович
керівник Управління кадрової роботи та державної служби — Француз Віталій Йосипович
керівник Управління міжнародного співробітництва та зовнішніх комунікацій — Багров Андрій Юрійович
керівник Управління оперативного забезпечення і оперативно-технічних заходів — Яковлєв Олександр Миколайович (начальник відділу інформаційної безпеки Управління внутрішньої безпеки ПАТ «Аграрний фонд»)
керівник Управління планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку, звітності — головний бухгалтер — Луцик Денис Ярославович
керівник Управління правового забезпечення — Пащенко Оксана Володимирівна
керівник Управління режимно-секретної роботи та захисту інформації — Костюкова Ганна Миколаївна
керівник Управління спеціального призначення — Калашник Андрій Сергійович
начальник Відділу внутрішнього аудиту — Божевский Петро Іванович
начальник Відділу організаційно-адміністративного та аналітичного забезпечення — Коваль Олександр Миколайович
начальник Відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ — Гайовская-Ковбасюк Мар’яна Романівна
головний спеціаліст Відділу проведення перевірок із застосуванням поліграфа Управління внутрішнього контролю — Денисенко Ярослав Станіславович, Шишкар Дмитро Ігорович

Список переможців буде переданий голові ДБР. Він їх призначить після проведення спеціальної перевірки.

LB.ua

«>

19.07.2018
01:00
Источник

Оставить комментарий