Новини Крымнаша: Продовжуємо цвісти усіма відтінками цвілі

0

Середньостатистичний європеєць не може купити звичайного глоду. І як після цього не стверджувати, що вони не загнивають?

1. Сьогодні починають працювати освітні центри «Крим — Україна» для кримських абітурієнтів. Центри розташовані у Львові, Києві, Дніпропетровську, Херсоні, Харкові, Миколаєві та Запоріжжі. За аналогією з кримськими центрами запрацюють і центри «Донбас — Україна». Нагадаю, що окупанти ліквідували всі пільги для вступу кримчан у вузи росії.

2. Ватники сильно люблять вибрати підходящий день і час у Криму, щоб зняти на фото/відео «багато туристів», а потім тикати в очі кримчанам з криками «вывсеврети»! НЕ шановні, не тикайте! МИ тут живемо і самі ВСЕ бачимо! Сезон — з 1 травня до «поки сніг не випаде», а порожні пляжі до окупації було важко знайти. Крим — не пустеля, тут теж живуть люди і теж відпочивають — особливо вечорами після роботи. Зараз є відсоток приїжджих — це і відпочиваючі в тому числі. Також є санаторні приїжджі і т. д. і т. п. Але для Криму головне — СКІЛЬКИ вони залишать ТУТ грошей. А З ГРОШИМА Ж*ПА. У мене все.

3. Ватостопольцы підтверджують сезон: “Я ось щоранку проїжджаю повз Омеги — пляжі порожні. У минулому році в липні була відмінна погода, не рівня нинішньої. Так от, на всій Омезі годин на 5 вечора було чоловік 10, Карл! Ви таке могли років 10 тому уявити, наприклад? По посиланню про відпочиваючих з Тагілу теж все вірно — безкоштовні путівки керівництво зазвичай дає в самі відстійні санаторії, а люди так дивуються… громадське харчування вже зробив висновки, що навіть з минулим сезоном цей не те що провальний, він взагалі ніякої. Нулячий. Вчора в Балаклаві були — людей по пальцях можна перерахувати. Дороги порожні».

4. Чергова сутичка місцевої вати з запоребриковой: “З моїх знайомих з Єкатеринбурга нікого на літній відпочинок в Крим палицею не заженеш. Зараз після налагодження відносин з Туреччиною всі відпочиваючі аеробуси Єкатеринбург-Анталія штурмують в аеропорту Кольцово», «І ВІДМІННО!!! МОЛОДЦІ!!! Може, хоч вас тут менше буде. Приїдуть адекватні люди. Та й взагалі, МЕНШЕ народу — БІЛЬШЕ кисню! І місця на пляжах», «Ну ось, а потім дивуєтесь, що вас приїжджі хохлами обзивають. Чисто хохляцько мислення і менталітет. Ну і залишитеся в результаті одні з пляжами і без грошей. Поки вам зараз федеральний центр гроші виділяє, але ця лафа тривати нескінченно не буде. Виробництво запускати не хочете, туристам хаміте, з часом просто перетворитеся на депресивний регіон з таким підходом, без роботи і без перспектив. СРСР давно скінчився, і ніхто панькатися з вами не буде. Дивно, що це до вас не доходить», «Зачитала на роботі (в Севастополі). 100% фірми повністю поділяють наші погляди. Ой, дай, що тут міркувати? 90% міста не хоче бачити приїжджих у в’єтнамках на площі Нахімова, з засмальцьованим пивним пузом і черепашками на пляжАх» (скрін).

5. Алушта, Професорський (Робочий) куточок. Машин відносно багато, але практично всі місцеві. У 2013 році яблуку впасти ніде було (фото).

6. Коктебель. 19-ий день літа. 50-ий день не сезону. Турист не повернувся з обіду на пляж. Зате з’явилися нові навіси, але для кого? (фото).

7. Ялта. Були сьогодні на пляжі. Практично порожньо. Раніше — натовпу. А прогулянкові катери ганяють повітря на Ластівчине гніздо (фото).

8. Вихідні провів у Судаку. Ще з інтересу їздив у Кафу і Коктебель. Так звані туристи є в микроколичестве тільки в Судаку. Відмінно відпочили, коротше.

9. Окупанти відправлять в Крим і Абхазію таємних пасажирів. Тепер зрозуміло, чому такий провал з туристами. Вони таємні!

10. Росіяни не хочуть їхати на відпочинок в захоплений Крим — продажу пакетних турів в травні впали на 30% в порівнянні з торішніми роздутими даними. Туроператори кажуть, що все з-за високих цін, відкриття Туреччини і поганої погоди. З доокупационными часом ніхто навіть не ризикує порівнювати. Тим часом Гоблін набрав у рот води.

11. Курортний збір у Криму хочуть назвати туристичним. Хрін редьки не солодший.

12. Кокошники, цигани і шаровари у Ханському палаці. Це окупанти так святкують сторіччя музею історії кримських татар. Дно (фото). Автором кокошечного пекла є нинішній директор палацу, колишній прокурор і зірка Миротворця, Мартинюк Вадим Леонідович (фото).

13. У Феодосії окупанти провели фестиваль рибної кухні «Барабулька». Прийшли подивитися людей виставили за захисною стрічкою, яка дуже схожа на ту, якою позначають місце злочину. Все, до чого не доторкнутися окупанти, перетворюється в якийсь дикий треш. Просто подивіться на це видовище (фото).

14. Прихильники Зубкова звернулися за допомогою до Ді Капріо, щоб він розповів про проблеми парків. У листі акторові поскаржилися на тиск з боку чиновників і загрозу загибелі тварин». Капець, ви серйозно?))) Листи путіну вже не в тренді?

15. Крим. Часова межа окупантів. Окупант звертається до групи людей: «Почекайте небагато». Один чоловік не витримав і сказав: «Та ми вже три роки чекаємо!».

16. Мене забанили на рашко сайті. Я сказала, що кримчанка. Була відповідь: «Ви, кримчани, плюєте в тарілки відпочиваючих з росії». Подякувала за пораду.

17. Рада Європейського союзу продовжив ще на рік санкції щодо анексованого росією Криму. У Криму тим часом заявили, що санкції «вигідні півострову», а Пєсков сказав, що санкції «негативні, нелегітимні і наносять шкоду». Методички не погодили, буває.

18. Порошенко полетів до США на переговори з Трампом. Кремль і расейские пропагандоны готують затички для ватних пуканов. Скоро на всіх каналах. Путен своєї зустрічі з лідером «загниваючого світу» так і не домігся.

Facenews

Оставить комментарий