Ніхто цього не очікував: Тука розповів всю правду про Надію Савченко

1


Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Донбасу Георгій Тука висловив свою думку з приводу поїздки українського депутата Надії Савченко в ОРДЛО, передає Корупція.Інфо

У себе в соцмережі він написав, що хоче вірити в те, що Савченко не працює на Москву.

Популярне: ТЕРМІНОВО! СБУ оприлюднила записи розмов Захарченка про “блокаду України”

Тука зазначив, що безпека візиту Савченко була забезпечена на найвищому рівні і поїздка широко висвітлювалася кремлівськими ЗМІ. Єдине, чого змогла досягти нардеп під час відвідування окупованих територій Донецької області, це листи від українських полонених. Після поїздки Савченко в ОРДЛО Тука прийшов до висновку, що терористи не передавали листи наших полонених через міжнародні організації. А сюжети, які зняли кремлівські ЗМІ під час скандального візиту нардепа, будуть в подальшому використовуватися не тільки для демонстрації “прекрасних умов утримання” полонених, але і для того, щоб показувати високий рівень безпеки і демократії на окупованих територіях.

Ці дані терористи можуть використовувати як аргумент для проведення місцевих виборів в ОРДЛО. Тука вважає, що якщо Савченко і надалі буде вести себе подібним чином, то її “діяльність” необхідно обмежити законним шляхом.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий