Німеччина має намір до кінця липня укласти з Італією договір про мігрантів

5


Глави МВС Італії та Німеччини провели переговори в Інсбруку. Вони мають намір ще в поточному місяці укласти угоду про внутрішньої міграції в ЄС і про порятунок біженців в море.Міністр внутрішніх справ Німеччини Хорст Зєєхофер (Horst Seehofer) має намір до кінця липня залагодити суперечку з Італією про біженців, уклавши з нею відповідну угоду. По закінченні зустрічі з главою італійського МВС Маттео Сальвини в середу, 11 липня, в австрійському Інсбруку Зеехофер повідомив про їхні домовленості, в силу якої співробітники обох міністерств вже «дуже скоро» почнуть переговори про внутрішньої міграції з Італії через Австрію до Німеччини, а також про порятунок біженців в море.

Діалог з Сальвини Хорст Зеехофер охарактеризував як «націлений на пошук рішення» і висловив упевненість в тому, що бажаний результат буде досягнутий. У свою чергу Сальвини назвав переговори з главою МВС ФРН «дуже позитивними». За його словами, влада обох країн зацікавлені в тому, щоб з морського шляху в Європу приїжджало менше біженців, а також щоб було менше загиблих» і «менше мігрантів і в Італії, і в Німеччині». Італійський міністр додав, що і Рим і Берлін очікують «справжню підтримку від Європи в питанні контролю зовнішніх кордонів».

Маттео Сальвини заявив також, що уряд Італії хоче обговорити з Німеччиною та Австрією проблему контролю на кордонах. Але головна мета — зменшити число прибуваючих біженців і збільшити число висилок». Міністр внутрішніх справ Італії пообіцяв домагатися того, щоб в будь-яку угоду Євросоюзу з африканськими країнами містилося положення про висилку і зворотному прийомі африканських мігрантів, які не мають права на перебування в ЄС.

Дивиться також:

Ця новина також на сайті Deutsche Welle.

Facenews

Оставить комментарий