Незаконна вирубка і контрабанда: на Житомирщині почалися перевірки лісгоспів

5


У Житомирській області почалася перевірка лісових господарств. Будуть перевірятися підприємства за 2016-2017 роки та за I півріччя 2018 року.

Про це говорили 10 серпня в облдержадміністрації на нараді з питань перевірки державних підприємств та інших суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з вирубкою лісів та експортом лісоматеріалів.

«Сьогодні така перевірка вже діє у всіх лісових областях, маємо перевіряючих і в нашому агентстві. Це повинно бути практично корисно і публічно. Ми відкриті для перевірок і готові конструктивно працювати, надавати інформацію. Контролюючі органи повинні розуміти, що лісова галузь дає роботу багатьом людям. А в окремих поліських регіонах, зокрема в Житомирській області, ми бюджетоутворюючі підприємства», – сказав заступник голови Держлісагентства України Володимир Бондар.

Зазначимо, що провести ретельні перевірки господарської діяльності всіх лісгоспів країни доручив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

На Житомирщині вже почалися перевірки 13 державних підприємств і підприємств 3 аграрної галузі, які триватимуть до 30 серпня.

Оставить комментарий