Нардеп Дмитро Добкін витратив на акції 4 мільйона — Олігарх

5


Нардеп з «Опозиційного блоку» Дмитро Добкін придбав 29 відсотків акцій ТОВ «Ореола» компанія з управління активами». Про це «ОЛІГАРХ» дізнався з повідомлення «Експрес» з посиланням на повідомлення про суттєві зміни в майновому стані в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

За акції нардеп заплатив 4 мільйони 329 тисяч 125 гривень.

У минулому році Дмитро Добкін отримав 184 203 гривень заробітної плати, 701093 гривні склала спадщину, яке він отримав від батька.

На банківських рахунках нардеп зберігає 9535 доларів, 1208 євро і 140 149 гривень. А ось готівкою має 5 мільйонів 561 тисячу 925 гривень та 300 тисяч доларів.

У його власності автомобілі Toyota Land Cruiser, Lexus LX570 і водне засіб Bombardier Sea-Doo. Дружина нардепа їздить на Range Rover Supercharger.

Крім того, у спільній власності Дмитра Добкіна є автомобілі Daimler Chrysler, Porsche, Land Rover, Toyota FJ Cruiser, Mercedes-Benz.

Задекларував він 11 брендових годин і карабін Heym, а у дружини є вісім брендових годин і чотири одиниці брендових ювелірних виробів, серед яких сережки і кільця з дорогоцінними каменями.

Олена Добкіна також задекларувала соболину шубу бренду Rindi і сумку Ralph Lauren.

У Харкові нардеп володіє квартирою площею 179,8 кв. м., а також користується житловим будинком площею 1136,9 кв. м. і винним погребом.

Як повідомлялося раніше, нардеп Дмитро Добкін отримав майже мільйон гривень доходу
Надрукувати
Павло Полтавченко
«ОЛІГАРХ»
Источник

Оставить комментарий