НАБУ розслідує можливу корупцію нардепа Андрія Павелко — Олігарх

4


Національне антикорупційне бюро почало розслідування щодо можливої корупції ФФУ при будівництві футбольних полів. Про це «ОЛІГАРХ» дізнався з повідомлення «УП» з посиланням на прес-службу НАБУ.

За інформацією джерел «Української правди» в матеріалах розслідування фігурує президент ФФУ Андрій Павелко.

У НАБУ зазначили, що розслідування щодо можливої корупції при будівництві футбольних полів зі штучним покриттям, які закуповували за бюджетні гроші».

У відомстві додали, що «внесення відомостей до ЄРДР не свідчить про те, що з боку тієї чи іншої особи дійсно були неправомірні дії».

Розслідування детективи НАБУ почали після матеріалів у ЗМІ.

Зокрема, у травні 2018 року в сюжеті «Наші гроші з Денисом Бігусом» мова йшла про маніпуляції з отриманням бюджетних замовлень на виготовлення штучних покриттів для футбольних майданчиків комерційним заводом.

У програмі повідомляли, що Міністерство регіонального розвитку прописало такі вимоги на придбання штучної трави, під які в Україні підходить тільки ТОВ «ФФУ Продакшн».

У 2016 році громадська організація «ФФУ», очолювана Павелко, зареєструвала ТОВ «ФФУ Продакшн», яке в 2017 році під Києвом відкрила завод з виробництва штучного покриття для футбольних полів.

11 травня Нацагенство щодо запобігання корупції вирішило перевірити декларацію Павелко.

Він не тільки президент ФФУ і народний депутат, а також і голова бюджетного комітету Верховної Ради.


Надрукувати
Павло Полтавченко
«ОЛІГАРХ»
Источник

Оставить комментарий