На Житомирщині завершують ще один «символ змін» – дитячий садок «Калинка»

5


Фото: прес-служба Житомирської ОДА

14 Липня 2018,
10:27
Коментувати

4

Одним із п’яти дитячих садів, реконструкцію та утеплення яких у 2018 році анонсував голова ОДА Ігор Гундіч, стані ДНЗ у Червоненській об’єднання єднаній громаді. Там зараз активно працюють над реконструкцією садочка «Калинка». Роботи з утеплення приміщень вже виконані на 80%. Садок стане ще одним «символом змін», реалізованим за кошти ДФРР та місцевого бюджету. Про це повідомляє департамент регіонального розвитку ОДА.

«За інформацією департаменту, дитсадок складається із 5 блоків, у 4 з яких перебувають діти, ще 1 – адміністративна будівля. За рахунок коштів ДФРР та у співфінансуванні із місцевім бюджетом громади у дошкільному закладі вже замінили дах, влаштували енергозберігаючі вікна та двері. Фасад утеплено вже на 80%, після чого розпочнуть оздоблювальні роботи зовнішніх стін», – йдеться у повідомленні.

З наступного тижня працівники розпочнуть внутрішній ремонт приміщень, у рамках чого буде утеплено підлогу в ігрових кімнатах. Також проектом передбачено благоустрій території навколо дошкільного закладу.

Завершити об’єкт ДФРР планують у вересні 2018 року.

Загальна вартість проекту з термосанації Червоненського ДНЗ «Калинка» складає понад 5 млн грн з коштів ДФРР та бюджету об’єднання єднаної територіальної громади.

Нагадаємо, що до кінця року на Житомирщині утеплювати 10 шкіл за кошти ДФРР.

Оставить комментарий